Lapkričio 22-23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyks 9oji Respublikinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2019“. Šių metų parodos tama „MOKOMĖS DRAUGE!“

Paroda „Mokykla 2019” – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai.

Šiais metais lankytojkų parodoje laukia daugiau kaip 160 edukacinių (ir ne tik) renginių! Veiklas parodoje organizuosime ir MES – projekto „Saugesnis internetas“ komanda!

Kviečiame Jus susitikti „Draugiško interneto zonoje“, kuri įsikurs 4 salėje, stende 4.15 ir veiks visos parodos metu. „Draugiško interneto zonoje“ Jūsų lauks pokalbiai saugumo internete tema, diskutuosime apie šeimos susitarimus naudojantis skaitmeninėmis technologijomis, aptarsime ar reikaliga šeimoje nusistatyti taisykles ar tai tik ribojimas, neduodantis naudos.

Akcentuodami šių metų parodos temą „MOKOMĖS DRAUGE!“ tėvelius kartu su vaiku(-ais) kviesime susikurti taisykles, papasakoti kokią vietą skaitmeninės technologijos užima jų šeimoje. Mus aplankusius stebinsime prizais už teisingai atliktas užduotis ar išspręstus interaktyvius testus.

Saugesnio interneto jaunimo forumo nariai visos parodos metu kvies mokinius prisijungti prie jų komandos ir kartu aktyviai dalyvauti projekto veiklose.

Daugiau informacijos apie parodą galima rasti https://www.parodamokykla.lt/.

Saugesnio interneto projekto komanda laukia Jūsų!