Pristatomas naujas įrankis edukacijai – mobilioji programėlė „Saugesnis internetas“

Asociacija „Langas į ateitį“ ir projektas „Prisijungusi Lietuva“ pristato mobiliąją programėlę „Saugesnis internetas”. Nauja edukacinė priemonė skirta mokytis ir stiprinti žinias apie asmens duomenų apsaugą, bendravimą su internetiniais draugais, atsakingą informacijos skelbimą ir kitus svarbius saugaus elgesio internete aspektus. Daugumai išmaniųjų įrenginių vartotojų ryšio priemonės yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, todėl tikimasi, jog nauja edukacinė forma padės pasiekti įvairaus amžiaus gyventojus bei sužadinti jų smalsumą.

Mobilioji programėlė „Saugesnis internetas“ – tai išmaniems įrenginiams skirtas produktas, kuris leidžia lengvai ir greitai pasiekti ar perduoti informaciją apie saugų elgesį internete. Programėlė sukurta naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse.

Programėlėje galima susipažinti su penkiomis aktualiomis saugesnio interneto temomis, kiekvienai temai pateikiama informacinė medžiaga, praktinės užduotys bei įvairūs žinių pasitikrinimo būdai.

Programėlės temos:

  • asmens duomenų apsauga;
  • atsakingas informacijos skelbimas;
  • saugūs slaptažodžiai;
  • bendravimas su internetiniais draugais;
  • žalingas interneto turinys.

Kaip tyrinėti saugesnį elgesį internete galite pasirinktis patys – skaityti mokomąją medžiagą arba iškart pradėti nuo užduočių sprendimo. Kiekviena tema jų turi net po keletą. Atlikus užduotis gaunami taškai ir virtualūs apdovanojimai – meškiukai. Savo rezultatais galima dalintis socialiniuose tinkluose, todėl šią mobiliąją programėlę itin patogu integruoti kuriant įvairias edukacines veiklas.

Nemokamą programėlę galima parsiųsti:
Google Play parduotuvėje http://bit.ly/SaugesnisGP
Apple Store parduotuvėje: http://bit.ly/SaugesnisAA

Daugiau informacijos: https://www.prisijungusi.lt/savarankiskas-mokymasis/mobilioji-programele-saugesnis-internetas/

O KIEK DRAUGIŠKO INTERNETO MEŠKIUKŲ SURINKSI TU?