Balandžio 29 d. kviečiame į nuotolinį jaunimo forumą „Mano internetinis įvaizdis – koks jis?“

Internetinis įvaizdis yra neatsiejama žmogaus autentiškumo dalis, o virtuali komunikacija svariai prisideda kuriant asmeninę reputaciją. Kokie yra pagrindiniai tinkamo internetinio įvaizdžio kūrimo principai, kokios virtualaus komunikavimo klaidos vyrauja, kaip ir kodėl verta atidžiai kontroliuoti savo veiksmus internete, kuo siejasi internetinis įvaizdis ir saugumas internete? Šiuos klausimus nagrinės forumo lektorė, komunikacijos ir strategijos ekspertė Lina Petravičiūtė, diskusijoje dalyvaus ir savo nuomonę išsakys forumo dalyviai.

Forumas vyks nuotoliniu būdu 2021 m. balandžio 29 d., pradžia – 10.45 val. Forumą stebėti galės tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.
Registracija vyks iki balandžio 28 d. 11.00 val. Galime priimti iki 100 dalyvių, pirmumo teisė bus suteikiama užsiregistravusiems anksčiau.

Registruotis

Forumo programa

10.45-10.50 val.  Dalyvių prisijungimas
10.50-11.05 val. Įžangos žodis (Salomėja Bitlieriūtė, projekto ,,Saugesnis internetas“ vadovė)
11.05-11.55 val. Forumo temos pristatymas (Lina Petravičiūtė)
11.55-12.15 val. Pertrauka
12.15-13.45 val. Moksleivių pasisakymai, diskusija (moderuoja Lina Petravičiūtė)

Apie lektorę. Lina Petravičiūtė – Šveicarijos turizmo ir vadybos instituto (Swiss Institute for Management&Hospitality)  Komunikacijos departamento vadovė, Liucernos miesto integracijos projektų organizacijos „Living In“ viceprezidentė, savivaldybės integracijos komisijos narė. Lektorės interesų sritys – socialinių medijų marketingas, korporacijos komunikacija, darbdavio ir asmeninio įvaizdžio kūrimas.

Daiva Asad
Projekto „Saugesnis internetas“ veiklų koordinatorė