2018 m. vasario 6 dieną daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje minėjo tarptautinę Saugesnio interneto dieną (toliau SID). Lietuvoje ši diena lydima daugybe veiklų buvo minima taip pat. Šių metų šūkiu „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ (angl. „Create, connect and share respect: a better internet starts with you“) projekto „Saugesnis internetas“ vykdytojai kartu su įvairiomis suinteresuotomis organizacijomis kvietė visus atkreipti dėmesį į pagarbų elgesį internete, ragino galvoti ką skaitome, ką kuriame ir kuo dalinamės elektroninėje erdvėje. Visi buvo kviečiami jungtis prie milijono Europos žmonių ir ieškoti efektyviausių metodų kaip spręsti internetinės saugos problemas.

Vasario 6 d. projekto „Saugesnis internetas“ vykdytojai kartu su projekto draugais ir partneriais 5-7 klasių mokinius, jų tėvus ir mokytojus, viešojo ir privataus sektoriaus atstovus kvietė į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO dalyvauti renginyje „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“ Renginio išsamų aprašymą kviečiame skaityti ČIA.

Renginyje Saugesnio interneto projekto Jaunimo forumo nariai dalyvavo ne tik kaip dalyviai, bet ir kaip renginio veiklų organizatoriai. Jaunimo forumo nariai  skatino renginio mokinius diskutuoti įvairiomis temomis susijusiomis su elektronine erdve, kvietė fotografuotis su SID dienos logotipu ir socialiniuose tinkluose jungti prie jaunimo iniciatyvos #togetherforrespect. Taip pat Jaunimo forumo nariai renginio metu kalbino svečius, kūrė vaizdo reportažus apie renginio metu vykstančias veiklas.

Kviečiame žiūrėti Saugesnio interneto projekto Jaunimo forumo narių sukurtą video medžiagą.

Reportažas apie SID 2018 dieną Lietuvoje anglų kalba. Kūrė Arnas Kajokas

Reportažas apie SID 2018 dieną Lietuvoje lietuvių gestų kalba.

Saugesnio interneto jaunimo forumo nariai renginio metu apvaliojo stalo diskusijoje

Ačiū šauniems ir kūrybingiems projekto Jaunimo forumo nariams!!!