Drauge paminėkime pasaulinę Saugesnio interneto dieną ir prisidėkime prie saugesnio ir švaresnio interneto kūrimo. Lietuva, kaip ir beveik 170 pasaulio šalių, vasario 9-ąją rengia įvairias veiklas, skirtas atkreipti dėmesį į saugumą internete.
Pasaulinės pandemijos kontekste internetas tapo kasdiene priemone kiekvienam iš mūsų – mokomės, dirbame, pramogaujame, bendraujame. Tačiau, šalia visų gerų dalykų, virtualioje erdvėje slypi ir kita, tamsioji interneto pusė – žalingas nepilnamečiams turinys, neapykantos kurstymas, asmeninių duomenų naudojimas ir kita.
Renginio metu išgirskite ir pamatykite:
ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTRĖS JURGITOS ŠIUGŽDINIENĖS SVEIKINIMO ŽODĮ.
MANTĄ STONKŲ – komiką, „Digiklasė.lt“ bendraįkūrėją, kuris dalinsis mintimis ir patirtimi tema „Bendravimo kultūra internete – kaip ir su kuo mes bendraujame“.
DOVILĘ FILMANAVIČIŪTĘ – rinkodaros specialistę, socialinę aktyvistę, dainininkę. Su ja diskutuosime tema „Skaitmeninis raštingumas ir kritinis mąstymas internete“.
MARIŲ POVILĄ ELIJĄ MARTYNENKO – aktorių, menininką, rašytoją, kuris kalbės tema „Grėsmės internete – ar realu jų išvengti“.
PARODOMUOSIUS JAUNIMO DEBATUS – Tarptautinių jaunimo debatų alumnų asociacijos atstovai tiesiogiai diskutuos tema „Tėvų ir vaikų santykis internete: ar tėvai turėtų gauti prieigą prie nepilnamečių vaikų socialinių paskyrų“.
PAULĄ – jaunosios kartos atlikėją, aktorę, TV projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoją. Renginio metu ji atliks muzikinę programą.

 

Nemokama renginio tiesioginė transliacija vyks VšĮ „Dūmų fabrikas“ studijoje.
Renginio pradžia – 15 val.
Renginio trukmė – 1,5 val.
Renginį organizuoja: Nacionalinė švietimo agentūra, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba.
Renginio informacinis partneris: LRT

 

Tiesioginės transliacijos nuorodahttps://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/live9