Kviečiame dalyvauti projekto „Saugesnis internetas“ baigiamojoje konferencijoje

2022 m. kovo 16 d. 14 val. rengiama projekto „Saugesnis internetas“ baigiamoji konferencija. Renginio metu Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Skaitmeninės švietimo transformacijos („EdTech“)“ projekto vadovė Justina Kugytė pristatys nacionaliniu mastu pradedamą vykdyti skaitmeninės transformacijos projektą „EdTech“, kuriuo siekiama didinti švietimo sistemos efektyvumą. 2020 m. XVIII Lietuvos Respublikos Vyriausybės programoje skiriamas svarus dėmesys švietimui, pabrėžiant tiesioginę „EdTech“ naudą ir užsibrėžiant tikslą Lietuvos švietime įtvirtinti skaitmeninę kryptį bei sukurti šiuolaikinę mokyklą, siekiant papildyti tradicinius ugdymo metodus naujausiomis technologijomis. Įtvirtinama, jog šiuolaikiniam žmogui būtina gebėti dirbti ir mokytis pasitelkiant informacines technologijas, o valstybei pasiruošti, kad ištikus nenumatytoms aplinkybėms, tokioms kaip pandemija, ugdymo procesas nenutrūktų ir neturėtų poveikio moksleivių pasiekimams.

Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Saugesnis internetas“ vadovė Salomėja Bitlieriūtė apžvelgs projekto vykdytojų ir partnerių veiklas.

Savo pranešime „Istorija ir paveldas informaciniuose karuose“ prof. dr. Rimvydas Laužikas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas, papasakos, kas yra informacinis karas, kaip tokio karo atakos inicijuojamos ir vykdomos, kaip paveldas ir istorija naudojami informaciniuose karuose ir kaip atsispirti informacinio karo pranešimams.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doc. dr. Vincas Grigas, savo pranešime „Lietuvos mokytojai kaip interneto vartų saugotojai, kaip jiems sekasi?“, aptars mokytojų, dalyvavusių projekto „Saugesnis internetas“ veiklose, kiekybinio nuomonės tyrimo rezultatus.

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos mokytoja Ilona Jucienė pristatys veiklas, susijusias su saugesniu internetu, kurias vykdo savo mokykloje.

Renginio trukmė – 14.00–17.00 val.

Norinčiuosius dalyvauti renginyje maloniai kviečiame registruotis iki 2022 m. kovo 15 d. 15 val. Anketos prieiga internete: https://forms.office.com/r/uy2WRGkB9N.

Dalyviams, užpildžiusiems registracijos anketą, išsami informacija ir prisijungimo nuoroda bus išsiųstos el. paštu, likus dienai iki renginio pradžios.

Daugiau informacijos: Regina Žukienė, tel. +370 640 10 906, el. p. regina.zukiene@nsa.smm.lt