Kviečiame dalyvauti III jaunimo forume „Mano supergalios skaitmeninėje erdvėje?“

Langas į pasaulį – išmanusis įrenginys – šiandien yra kone kiekvieno jauno žmogaus delne. Praveriu jį – ir galiu mėgautis tuo, ką žmonija sukuria kasdien. Prisiliečiu prie mažyčio ekrano ir keičiu skaitmeninę erdvę – kuriu, bendrauju, mokausi, dirbu, o gal pramogauju ar tik stebiu, ką kuria ar veikia kiti. Kaip išvengti rizikų ir grėsmių, su kuriomis skaitmeninėje erdvėje kasdien susiduria daugybė pasaulio gyventojų ir kaip elgtis, kad galėčiau mėgautis technologijų teikiamais privalumais  – gegužės 26 d. jaunimo forume „Mano supergalios skaitmeninėje erdvėje?“.

Forumas vyks nuotoliniu būdu 2021 m. gegužės 26 d., pradžia – 9.00 val. Forume galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Registruotis

Forumo programa
9.00–9.05 val.  Dalyvių prisijungimas
9.05–9.20 val. Įžangos žodis (Salomėja Bitlieriūtė, projekto „Saugesnis internetas“ vadovė)
9.20–10.10 val. Forumo temos pristatymas (lektorės)
10.10–10.30 val. Pertrauka
10.30–12.00 val. Moksleivių pasisakymai ir praktinės užduotys (moderuoja lektorės)

Lektorės:
Renata Gaudinskaitė, Skaitmeninės etikos centro įkūrėja, komunikacijos ekspertė, verslo atsakomybės principų diegimo organizacijose praktikė, viena iš Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA steigimo iniciatorių.
Rasa Jauniškienė, Skaitmeninės etikos centro įkūrėja, komunikacijos ekspertė, sukaupusi daugiau nei 20 metų darbo patirties verslo sektoriaus komunikacijos, socialinės atsakomybės ir tvarios veiklos bei socialinių iniciatyvų srityse.

Daiva Asad
Projekto „Saugesnis internetas“ veiklų koordinatorė