Įspūdžiai iš nuotolinio jaunimo forumo „Mano internetinis įvaizdis – koks jis?“

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos 2 d klasės mokinių atsiliepimai apie II jaunimo forumą „Mano internetinis įvaizdis – koks jis?“:

Forumas man labai patiko, buvo įdomu klausytis. Lektorė taip pat buvo labai šauni, paprastai ir lengvai viską papasakojo. Tapo aiškiau kaip reikia susidėlioti savo tikslus, kad reikia mokytis iš klaidų ir žinoti ko nori. Labai ačiū Jums.
Evelina K.

Paskaita apie draugišką internetą buvo be galo įdomi. Lina labai įdomus žmogus ir paskaitą vedė labai įdomiai. Tikiuosi, ateityje sulauksime ir daugiau tokių paskaitų kaip ši. AČIŪ!
Gintarė B.

Noriu padėkoti už surengtą forumą, jis buvo įdomus. Sužinojau, kaip reikia kurti savo asmeninį įvaizdį, kodėl jis yra svarbus ir kaip save reikia kontroliuoti internete. Labai nustebino lektorės mintys ir jos gyvenimo istorija. Gerb. Lina padėjo suprasti, ko reikia norėti iš gyvenimo ir kaip tai pasiimti naudojantis savo internetiniu įvaizdžiu.
Enrika P.

Vakar dalyvavau forume apie įvaizdį internete. Man, asmeniškai, labai patiko. Buvo informatyvu, aišku ir nenuobodu. Stengsiuosi pritaikyti įgytas žinias ateityje.
Laura G.

Vakar vykęs forumas buvo labai įdomus. Labai puikiai viską išdėstėte kad net nekilo jokių klausimų. Labai patiko!
Laura Ž.

Vakarykštė paskaita buvo labai įdomi ir verta dėmesio, buvo daug įdomios ir vertingos informacijos. Ačiū.
Simona B.