Vyksta mokymai „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“

Portalo lrytas.lt redaktoriaus ir direktoriaus Tautvydo Mikalajūno paskaita „Kaip parašyti gerą straipsnį: žurnalistinio darbo užkulisiai, rizikos ir „fake news“ (liet. netikros naujienos)“ prasideda saugesnio interneto ambasadoriams ir besidomintiesiems saugesnio interneto ambasadoriaus veikla mokykloje skirti mokymai „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“. Plačiau apie ją – portale lrytas.lt (nuoroda).

Mokymai organizuojami įgyvendinant Europos infrastruktūros tinklų priemonės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis finansuojamo telekomunikacijų sektoriaus saugesnio interneto projektą „Saugesnis internetas: draugiskasinternetas.lt IV“.

Mokymuose paskaitas skaito, diskutuoja ir dalijasi patirtimi įvairių su medijomis ir nacionaliniu saugumu susiję atstovai.

Paskutiniai šį pusmetį mokymai vyks 2021 m. birželio 9–10 d. registruotis.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu vaizdo transliacijoms skirtoje platformoje nuo 13 iki 17.15 val. Visa mokymų trukmė – 18 akad. val., iš jų 7 akad. val. skirtos savarankiškam darbui.

Konkreti mokymų programa ir prisijungimo nuoroda bus išsiųsta el. paštu užsiregistravusiems į mokymus dalyviams likus dienai iki renginio pradžios.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Giedrė Čiapienė,
Švietimo pagalbos departamento
Mokyklų veiklos plėtros skyriaus metodininkė
Saugesnio interneto ambasadorių koordinatorė
Tel. 8 658 18 319
El. p. Giedre.Ciapiene@nsa.smm.lt