Vasario 26 d. kviečiame į nuotolinį jaunimo forumą „Mano internetinis įvaizdis – koks jis?“

Internetinis įvaizdis yra neatsiejama žmogaus autentiškumo dalis, o virtuali komunikacija svariai prisideda kuriant asmeninę reputaciją. Kokie yra pagrindiniai tinkamo internetinio įvaizdžio kūrimo principai, kokios virtualaus komunikavimo klaidos vyrauja, kaip ir kodėl verta atidžiai kontroliuoti savo veiksmus internete, kuo siejasi internetinis įvaizdis ir saugumas internete? Šiuos klausimus nagrinės forumo lektorė, komunikacijos ir strategijos ekspertė Lina Petravičiūtė, diskusijoje dalyvaus ir savo nuomonę išsakys Klaipėdos Vydūno gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai.

Forumas vyks nuotoliniu būdu 2021 m. vasario 26 d., pradžia – 11.00 val. Forume galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Registruotis

Forumo programa
11.00–11.05 val.  Dalyvių prisijungimas
11.05–11.20 val. Įžangos žodis (Salomėja Bitlieriūtė, projekto ,,Saugesnis internetas“ vadovė)
11.20–12.10 val. Forumo temos pristatymas (Lina Petravičiūtė)
12.10–12.30 val. Pertrauka
12.30–13.00 val. Moksleivių pasisakymai ir savarankiško darbo užduoties aptarimas (moderuoja Lina Petravičiūtė)
13.00–14.00 val. Moksleivių savarankiškas darbas

Apie lektorę. Lina Petravičiūtė – Šveicarijos turizmo ir vadybos instituto (Swiss Institute for Management&Hospitality) Komunikacijos departamento vadovė, Liucernos miesto integracijos projektų organizacijos „Living In“ viceprezidentė, savivaldybės integracijos komisijos narė. Lektorės interesų sritys – socialinių medijų rinkodara, korporacijos komunikacija, darbdavio ir asmeninio įvaizdžio kūrimas.

Žydrė Jankevičienė, projekto „Saugesnis internetas“ jaunimo veiklų koordinatorė