K9 yra nemokama programa, skirta asmeniniam naudojimui. Ji veikia aplinkose Windows ir Mac OS ir yra labai lengvai administruojama. Programos aprašymą bei jos įdiegimo ir administravimo instrukcijas rasite čia.

Programa Parental controls yra integruota visose Windows 7 ir Windows Vista operacinių sistemų versijose, lengvai administruojama. Programos aprašymą bei administravimo instrukcijas rasite čia.

Nemokama programa Privoxy veikia aplinkose Windows ir Linux. Programa yra truputį sunkiau administruojama nei prieš tai esančios.

Programa Norton online family yra nemokama ir suderinama su Macir Windows operacinėmis sistemomis bei visomis pagrindinėmis naršyklėmis. Programos įdiegimo ir administravimo instrukcijas rasite čia.

OpenDNS – tai paprastas ir nemokamas interneto turinio filtravimo sprendimas namų vartotojams. Šį sprendimą galima naudoti praktiškai visuose, prie interneto prisijungti galinčiuose įrenginiuose. Taip pat jis veikia visų pagrindinių operacinių sistemų (Windows, Linux, Mac OS) aplinkoje. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Europos Komisija 2012m. vasarą atliko išsamų tyrimą, apie populiariausias (mokamas ir nemokamas) turinio filtravimo programas. Programų įvertinimus galite rasti čia. Pilną Europos komisijos ataskaitą PDF formatu galite atsisiųsti iš čia.