Lapkričio 23-24 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyks 8-oji respublikinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2018“.

Paroda „Mokykla 2018” – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai.

Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos. Parodoje prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų. Parodoje vyks daugiau kaip 150 renginių ir užsiėmimų.

Parodoje dalyvaus ir projekto „Saugesnis internetas” komanda. Kviečiame susitikti „Draugiško interneto zonoje“, kuri įsikurs 4 salėje, stende 4,37 (vietą galite matyti ČIA) ir veiks visos parodos metu. „Draugiško interneto zonoje“ Jūsų lauks pokalbiai saugumo internete tema, diskutuosime apie socialinius tinklus ir jų svarbą XXI amžiuje, kviesime mokinius spręsti užduotis, o atlikusius jas teisingai stebinsime prizais. Mokytojus ar tėvelius kviesime dalyvauti apklausoje atsakant į klausimus ar pasirenkant teiginius. Jūsų atsakymai mums leis suprasti, kokios temos apie socialinius tinklus yra svarbios ir kokiomis temomis reikia kalbėti. Saugesnio interneto jaunimo forumo nariai visos parodos metu kvies mokinius prisijungti prie jų komandos ir kartu aktyviai dalyvauti projekto veiklose.

Lapkričio 24 d. (12.00 – 12.45 val.) kviečiame sudalyvauti renginyje „Koks yra technologijų poveikis vaikams, jaunimui ir visuomenei?“. Renginys organizuojamas 3.2 Parodų rūmų salėje.  Renginio metu diskutuosime, koks teigiamas ir/ar neigiamas technologijų poveikis yra vaikams, jaunimui ir visuomenei, kaip neigiamą poveikį pakeisti teigiamu, kokia ugdytojų (mokytojų, mokyklos administracijos, tėvelių) įtaka technologijų poveikį verčiant teigiamu vaikams, jaunimui ir visuomenei. Renginio metu vyks aktyvi praktinė veikla. Dalyvaudami interaktyviose diskusijose renginio dalyviai turės galimybę išnagrinėti klausimus ir sprendimus, susijusius su sekstingu, duomenų privatumu ir suklastotomis naujienomis, daugiau sužinoti apie internetinius iššūkius ir jaunimo iniciatyvas, susipažins su Saugesnio interneto projekto ir Saugesnio interneto jaunimo forumo veiklomis.

Daugiau informacijos apie parodą galima rasti ČIA.

Saugesnio interneto projekto komanda laukia Jūsų!

Iki pasimatymo parodoje!