Konferencijos išskirtinumas – dėmesys dviem itin svarbioms temoms šiandieniniame švietimo kontekste: dirbtiniam intelektui (DI) ir emocinio intelekto (EI) svarbai skaitmenizacijos laikotarpiu. Dalyvių laukia 3 pranešimai apie DI naujoves ir jų pritaikymą, taip pat 3 pranešimai apie emocinį intelektą ir jo reikšmę ugdymo procese.
Išskirtiniu konferencijos akcentu taps pranešimas, kuriame Darius Grigaliūnas pristatys TOP 10 DI įrankių švietime sąrašą, sudarytą prieš pat forumą. Šis sąrašas padės mokytojams geriau suprasti naujausius technologinius sprendimus ir jų galimybes kasdienėje veikloje.
Žinoma psichologė-psichoterapeutė Genovaitė Petronienė savo pranešime „Emocinio intelekto galia būnant savimi: asmenybės galia ir jos įtaka ugdant“ kalbės apie tai, kaip emocinis intelektas gali padėti mokytojams ne tik geriau suprasti save, bet ir stiprinti ryšį su mokiniais.
Kiti pranešimai taip pat bus ne mažiau vertingi, praktiški ir įdomūs. Gintarė Buinickaitė kalbės atsparumo tema, Ieva Kiliuvienė – apie dirbtinio intelekto praktinio pritaikymo aspektus, Šrūnas Dignaitis dalinsis įžvalgomis apie DI ir skaitmenizacijos ateities perspektyvas, o Almantas Dulkys diskutuos, ką veiks žmogus DI laikais.
Forumo tikslas – paskatinti mokytojus atrasti naudingus DI įrankius kasdieninėje veikloje ir priminti apie emocinio intelekto svarbą ugdymo procese, kuris tampa dar reikšmingesnis skaitmenizacijos eroje.
Panelinėje diskusijoje ypatingą vietą užims Agnė Motiejūnė, kuri pasidalins įžvalgomis iš atlikto tyrimo apie DI naudojimą mokyklose. Diskusijoje taip pat dalyvaus viceministrė Agnė Kudarauskienė, Erudito licėjaus vadovas Nerijus Pačėsa ir Confin įkūrėjas Dainius Baltrušaitis.
Naujienos
LINEŠA kviečia į interaktyvų žinių forumą – “Kas bus ateities mokytojas – žmogus ar dirbtinis intelektas?”