Konferencija „Patyčios besikeičiančiame pasaulyje: Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis”

Konferencija „Patyčios besikeičiančiame pasaulyje: Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis”
2024 m. balandžio 23 d. Vilniuje, Panoramos viešbutyje ir internetu vyks tarptautinė konferencija „Patyčios besikeičiančiame pasaulyje: Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis”. Konferenciją organizuoja Vaikų linija – emocinės paramos vaikams tarnyba, jau 20 metų kelianti visuomenėje patyčių temą ir vykdanti kampaniją BE PATYČIŲ bei Šiaurės šalių tinklas prieš patyčias. Konferencijoje mintimis apie patyčias ir jų prevenciją dalysis lektoriai iš 6 šalių – Švedijos, Norvegijos, Danijos, Suomijos, Islandijos ir Lietuvos. Renginio metu bus galimybė išgirsti pranešimus įvairiomis su patyčiomis ir jų prevencija susijusiomis temomis.

  • Ką apie patyčių mastą sako naujausio tarptautinio vaikų sveikatos tyrimo rezultatai
  • Kokius požiūrius reikia pasitelkti, siekiant efektyvios patyčių prevencijos
  • Kodėl ir kaip svarbu į patyčių prevenciją įtraukti pačius vaikus ir paauglius.
  • Į patyčias žvelgsime iš skirtingų visuomenės grupių perspektyvų – mokslininkų, praktikų bei pačių vaikų. Kviečiame dalyvauti!

Programa: https://www.vaikulinija.lt/bepatyciu-konferencija-2024/
Registracija: https://forms.office.com/e/tFSfmkGXee
Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis, bus sinchroninis vertimas iš lietuvių į anglų ir iš anglų į lietuvių kalbas.
Šis Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Islandijos ir Lietuvos bendradarbiavimas patyčių prevencijos srityje finansuojamas Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.