Lietuvos saugesnio interneto centro įstaigų partnerių atstovai jaunimo forumo narius baigiamajame 2016-2017 mokslo metų susitikime apdovanojo  aukso, sidabro ir bronzos medaliais už įsitraukimą aktyvias veiklas projekte.

Vasarodami jaunimo forumo nariai dalyvauja šiose projekto veiklose:

  1. Kartu su Europos jaunimu jungiasi į internetinius seminarus – webinarus

ir „How do YOUth game? Youth perspectives on the benefits of gaming“ (https://www.betterinternetforkids.eu/web/portal/practice/youth/detail?articleId=1866300)

  1. Lietuviškoje „Vaikų linijos“ kartu su Saugesnio interneto projekte partneriais kuriamoje mobilioje programėlėje (angl. application) išmaniesiems įrenginiams apie elektronines patyčias filmuojasi jaunimo forumo nariai. Ši programėlė jau yra sukurta vokiečių partnerių, o dabar ji adaptuojama Lietuvai ir kitoms šalims. Šioje programėlėje vaikai ir jaunimas sužinos kur kreiptis, ką daryti susidūrus su elektroninėmis patyčiomis.
  2. Renginiuose „Saugesnio interneto veiklos mokykloje“ Lietuvos 9-iose savivaldybėse pradinių klasių mokytojams buvo pateikti ir jaunimo forumo sukurti filmukai, jaunimo manifestas ir kiti darbai.
  3. Rugpjūčio 8-10 dienomis dalyvaus Baltijos šalių saugesnio interneto jaunimo forumo kūrybinėse dirbtuvėse „Kuriam geresnį internetą!“

Daugiau apie Saugesnio interneto jaunimo forumo V (XII) susitikimą čia.