Atvira švietimo inovacijų knyga

Europos mokyklų tinklas (EUN), kurį sudaro daugiau nei 31 švietimo ministerija visoje Europoje, tvirtai remdamas švietimo inovacijas, 20-ųjų metinių proga pristato pirmąjį „Atviros švietimo inovacijų knygos“ leidimą.

Knygoje inovatyvūs pedagogai pasidalina informacija apie savo darbus, apžvelgiama, kaip apibrėžiamos inovacijos, ypač technologijų įkvėptos inovacijos, ir pateikiama dalis šios knygos novatoriškų iniciatyvų iš visos Europos mokyklų.

Ši „Atvira knyga“ yra pirmasis EUN bandymas padaryti inovacijas matomas. Ji skirta paremti visus, dalyvaujančius švietimo inovacijose: politikos formuotojus, galinčius padėti sukurti tinkamas sąlygas; praktikus, norinčius mokytis ir diegti naujoves; tuos, kurie atlieka mokslinius inovacijų tyrimus; fondus ir įmones, galinčius finansuoti ir skatinti novatorišką praktiką.

Atvira švietimo inovacijų knyga – lietuviškas knygos „Open Book of Educational Innovation“ variantas. Knyga apžvelgia svarbiausius pokyčius švietimo sistemoje per pastaruosius dvidešimt metų, pateikia daugiau nei šimtą pagrindinių iniciatyvų mokyklose visoje Europoje.  Mokytojai, mokyklų vadovai ir pedagogai ras knygoje originalių pavyzdžių ir informacijos apie novatorišką praktiką ir projektus, neįprastus mokymosi erdvių pavyzdžius, įdomius išteklius ir įvairius bendradarbiavimo pavyzdžius.

Leidinį galite atsisiųsti iš čia.