Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2011-01-27/

Dalyvaukite renginiuose, akcijose, konkursuose skirtuose Saugesnio interneto dienai paminėti!

2011 metų vasario 8 dieną Saugesnio interneto diena jau aštuntąjį kartą bus minima daugiau nei 60 pasaulio šalių. Šią dieną Europoje ir už jos ribų Saugesnio interneto nacionaliniai centrai organizuos daug veiklų, atkreipiančių dėmesį į jau itin svarbią problemą - saugumą internete.
Kviečiame aktyviai dalyvauti ir Jus, taip prisijungiant prie Tarptautinės saugesnio interneto dienos 2011 paminėjimo ir Lietuvoje!
 
konf_mini.jpg
Dalyvaukite 2011 metais vasario 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyksiančioje Vaikų ir jaunimo konferencijoje „Lietuvos Respublikos Seimas atveria duris Tarptautinei saugesnio interneto dienai".
Visi jaunieji renginio dalyviai galės dalyvauti organizuojamose linksmose viktorinose.  Renginio dalyvių ir svečių lauks įvairios renginio organizatorių ir partnerių dovanos ir vaišės. Į renginį registruokitės iš anksto.
 
 
teobus_mini.jpg
Norite daugiau sužinoti apie tai, kaip saugiai naudotis internetu ir išvengti galimų jo grėsmių – virusų, įsilaužimų, virtualių patyčių ar priekabiavimo?
Tapkite vienintelės šalyje Saugesnio interneto akademijos studentais! Registruokitės ir dalyvaukite pamokose vykstančiose 10-yje Lietuvos miestų!
  • Registruokitės į nuotolinio mokymo kursą „Ką turėtų žinoti pedagogai apie interneto grėsmes“ (dėl registracijos į kursą kreiptis el. pašto adresu info@langasiateiti.lt);
  • Dalyvaukite kūrybiniame konkurse – video filmukas „Internetas – daugiau nei žaidimas, tai – tavo gyvenimas“;
  • Būkite aktyvūs piešinių konkurse „Kompiuteris ir internetas - ne žaidimas!“;
  • Paminėję saugesnio interneto dieną savo mokykloje, sudalyvaukite konkurse „Saugesnio interneto diena 2011 mano mokykloje“;
  • Sužinokite herojų nuotykius žaisdami internetinį žaidimą „Irmos ir Jurgio nuotykiai internete“;
  • Dalyvaukite viešosiose bibliotekose organizuojamose Gustavo „Protų kovose”;
  • Dalyvaukite Saugesnio interneto viktorinoje.
  • Laimėkite projekto platinamą medžiagą ir daug kitų įvairių prizų su projekto simbolika.

Daugiau informacijos apie registraciją į organizuojamus renginius, taisykles dalyvauti konkursuose galite rasti čia.
PASTABA: detalesnė informacija apie renginius bus papildyta artimiausiu metu. Sekite informaciją http://www.draugiskasinternetas.lt/ (tinklapio skirtyje „Saugesnio interneto diena“).

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.