Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2010-09-20/

Sudalyvauk meškiuko akcijoje „Aš ir kompiuteris“, kuri niekada nesibaigs!

Saugesnio interneto meškiukas mokyklose skelbia akciją „Aš ir kompiuteris“, kuri niekada nesibaigs :)! Sudalyvauk joje ir gauk meškiuko dovanėlių: pakabuką prie raktų ar mobilaus telefono, lipduką, kurį galėsi prisiklijuoti prie sąsiuvinio, gauk užrašų knygelę su patarimais kaip reikia elgtis internete ir ko negalima jame daryti, laimėk pieštuką arba kalendoriuką, o gal nori gauti saugesnio interneto filmą „Tinklas“, kurį galėsi žiūrėti su draugais!!!!

Tau tik reikia parašyti trumpą pasakojimą apie tai koks tu esi internete ir ką tau reiškia kompiuteris: kaip tu elgiesi būdamas kibernetinėje aplinkoje, kokių saugumo priemonių moko tave tėvai ar seneliai, mokytojai ar tavo draugai, o gal žinai liūdnų nutikimų, kurie baigėsi linksmai ir kurie yra susiję su internetu? Gal kada nors gavai piktų žinučių, gal tave kvietė nepažįstamas žmogus į susitikimą, o gal nežinodamas internetinių gudrybių buvai apgautas...

Parašykite meškiukui adresu: draugiskasinternetas@gmail.com ir neliksi nepastebėtas! Visų minčių autoriai liks anonimiški ir niekada jų vardai nebus skelbiami!

Kad mokiniai greičiau pastebėtų skelbimą apie vykdomą akciją „Aš ir kompiuteris“, paruošėme PLAKATĄ (atsisiųsti plakatą). Kad informacija geičiau pasklistų tarp mokinių, jums tereikia jį atspausdinti, perduoti mokyklos mokinių tarybai, o gal tiesiog prisegti mokyklos skelbimų lentoje ar kitose jaunimui pastebimose vietose.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.