Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2010-05-24/

Projektas „Saugesnis internetas“ skelbia atranką 2010 m. spalio mėn. 19-22 d. dalyvauti „Tėvų forume“ Liuksemburge!

2009 m. spalio mėn. 20-22 d. Liuksemburge vyko Jaunimo ir mokytojų forumas, kurio metu buvo diskutuojama Saugesnio interneto tema. Šio forumo metu, dalyvaudami diskusijose, kiekvienas tūrėjo galimybę išsakyti savo nuomonę šia tematika, pasiūlyti metodus, būdus, kaip galime pasiekti jaunimą, informuoti juos apie internete slypinčius pavojus ir mokyti juos būti atsakingais elektroninėje erdvėje.
 
Sulaukus daug gražių atsiliepimų, matoma ir jaučiama nauda organizatorius paskatino ir 2010 m. surengti tokio pobūdžio renginį. Šis renginys sukvies visų projekte dalyvaujančių šalių Saugesnio interneto Jaunimo forumo mokinius, kurie tūrės galimybę papasakoti ir pasidalinti gerąja patirtimi apie jų veiklą savo šalyje, taip pat tėvelius, kurie tūrės galimybę dalyvauti tarptautinėje diskusijoje saugaus interneto tema, todėl 
 
projektas „Saugesnis internetas“ skelbia atranką, norinčių dalyvauti tarptautiniame Saugesnio interneto TĖVŲ FORUME!
 
  • Renginio data: 2010 m. spalio mėn. 19-22 d.
  • Renginio vieta: Liuksemburgas;
  • Renginio kalba: anglų k.;
  • Kelionės, maitinimo, pragyvenimo išlaidos renginio dienomis bus
    apmokamos renginio organizatorių.
     
Jeigu Jūs esate tėvelis, nepriklausomai kokios specialybės ar lyties ir Jus domina ką Jūsų vaikas veikia internete - Jūs turite pabandyti sudalyvauti šiame renginyje. Jums reikia tik užpildyti atrankos anketą (atsisiųsti anketą) ir atsiųsti ją el. paštu adresu aurelija.michailovaite@itc.smm.lt .
 
 
Anketas siųsti iki 2010 m. birželio mėn. 10 d.
 
Nugalėtojas bus paskelbtas birželio 11-14 d. projekto tinklalapyje www.draugiskasinternetas.lt, taip pat atrinktas dalyvis bus informuotas el. paštu, kuris bus nurodytas atrankos anketoje.
 
Detaliau apie 2010 m. organizuojamą Jaunimo ir Tėvų forumą.
- Apie 2009 m. vykusį renginį galima paskaityti ten buvusių mokinių atsiliepimus, tai pat daugiau informacijos galima rasti www.saferinternet.org.
 
Kilus papildomiems klausimams kreiptis el. pašto adresu aurelija.michailovaite@itc.smm.lt arba telefonu 852 35 6152
 

SĖKMĖS ATRANKOJE!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.