Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2009-11-25/

PATIKSLINTA 2009 m. gruodžio 14 d. Saugesnio interneto JAUNIMO FORUMO Vilniuje renginio vieta!!!

Nesvarbu, kur tu gyveni, kokios tavo pažiūros ar stilius ir kaip tu mokaisi, jei tau 10–18 m., KVIEČIAME TAVE sudalyvauti „Saugesnio interneto JAUNIMO FORUME“, kuris vyks gruodžio mėn. 14 d. Vilniuje, viešbutyje „Congress Vilnius“, Vilniaus g.2/15 (http://www.congress.lt/)

Pasaulinė technologijų plėtra ir internetas žmonėms atvėrė daugybę galimybių tobulėti, keliauti, bendrauti nepakylant nuo rašomojo stalo. Tačiau visa tai atnešė ir nenumatytų grėsmių – priklausomybę nuo interneto, kompiuterinių žaidimų ir virtualaus bendravimo, nekalbant apie tiesioginę įtaką, kurią jaunam žmogui daro žalingi smurtinio, pornografinio ir kt. turinio tinklalapiai.

Šio renginio tikslas – suburti įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimą ir leisti jam PAMOKYTI MUS, suteikti galimybę laisvai ir nevaržomai pasidalyti mintimis ir nuomone diskutuojamais klausimais, išsakyti norus, kaip mokiniai norėtų būti mokomi ir kaip jie norėtų mokyti mus, kad jaustumėmės labiau atsakingi už savo veiksmus internete.

Renginyje pirmą kartą bus pristatytas Lietuvos žmogaus teisių lygos, Ryšių reguliavimo tarnybos ir kitų „Saugesnio interneto“ projekto partnerių inicijuotas ir sukurtas filmas „Tinklas“, kurio tikslas – atskleisti interneto naudą bei jame slypinčius pavojus, patarti, kaip su jais kovoti ir kur kreiptis ieškant pagalbos. Geriausias būdas užkirsti kelią nusikaltimams internete yra žinios ir švietimas, „nereikia pamokslausti – geriau pateikti informaciją ir tikrus atvejus“ – teigia filmo kūrėjai.

Renginio pagrindiniai dalyviai yra 10-18 m. Lietuvos Jaunimas, tačiau paraleliai bus organizuojami užsiėmimai ir jaunimą atlydėjusiems dalyviams.

Renginio programa JAUNIMUI (atsisiųsti programą, .pdf)

Renginio programa MOKYTOJUI (arba kitam lydinčiam mokinį asmeniui) (atsisiųsti programą, .pdf)

SVARBI informacija, susijusi su renginiu (atsisiųsti informaciją, .pdf). Būtina perskaityti iki registracijos.

REGISTRACIJA į renginį el. paštu aurelija.michailovaite@itc.smm.lt iki gruodžio 10 d. 15:00 val. (atsisiųsti renginio dalyvio anketą, .doc). Atrinkti dalyviai bus informuoti el. paštu, kurį nurodė dalyvio anketoje

 

SKUBĖK registruotis, nes dalyvių skaičius ribotas.
ATVYKSI - TIKRAI NEPASIGAILĖSI!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.