Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2017-06-06/

Baigėsi saugesnio interneto renginiai mokytojams! Prasideda renginiai mokiniams!

Šių metų gegužės mėnesį projektą „Saugesnis internetas“ vykdančios institucijos kartu su Lietuvos savivaldybėmis kvietė pradinių klasių mokytojus dalyvauti renginiuose „Saugesnio interneto veiklos mokykloje“. Renginiai vyko 9-iose Lietuvos savivaldybėse: Kazlų Rūdos, Vilniaus rajono, Mažeikių rajono, Rokiškio rajono, Alytaus, Kalvarijos, Pasvalio rajono, Rietavo ir Šilalės savivaldybėse. Dėkojame savivaldybėms už bendradarbiavimą ir tikimės dar ne kartą susitikti.

Susitikdami su mokytojais projekto vykdytojai siekė atkreipti jų dėmesį į vaikų naudojimąsi internetu, atskleisti kylančias grėsmes su kuriomis susiduria mokiniai, pateikti galimus sprendimo būdus bei pasiūlyti savo pagalbą organizuojant saugesnio interneto veiklas mokyklose. Taip pat Saugesnio interneto centras pasiūlė mokytojams metodinės ir informacinės medžiagos bei galimas veiklas su mokiniais saugumo internete tematika.

Apsilankę devyniose savivaldybėse renginių organizatoriai susitiko su 215 švietimo darbuotojų, daugiausia pedagogų. Tačiau renginiuose sudalyvavo ir Lietuvos policijos, švietimo pagalbos tarnybų, bibliotekų ir kitų institucijų, dirbančių su pradinių klasių mokiniais, atstovai.

Džiugu, kad kviesdami mokytojus patiems organizuoti saugesnio interneto veiklas savo mokyklose sulaukiame aktyvaus susidomėjimo. Jau šiandien galime džiaugtis įvykusiomis veiklomis Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės bei Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės" gimnazijose.

Bendradarbiaujant su mokytojais aktyviai planuojami šių metų birželio mėnesio renginiai mokiniams. Saugesnio interneto centro patirtis rodo, kad mokytojai noriai bendrauja su mokiniais ir stengiasi rasti įdomių veiklų, kurių metu galėtų aptarti saugumo internete temas.

Akimirkos iš renginių savivaldybėse:

Renginių dalyviai vertino bendrą renginių organizavimą, renginio metu išgirstus pranešimus, dalinosi asmenine patirtimi, teikė pasiūlymus.

Džiaugiamės, kad dauguma dalyvių renginių organizavimą bei jų metu suteiktą informaciją įvertino labai gerai bei planuoja ją pritaikyti savo darbe (88 %).

Projekto “Saugesnis internetas” komanda dėkoja už dalyvavimą!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.