Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2017-05-05/

Rezultatais džiuginanti „Veiksmo savaitė be patyčių 2017“ kviečia ir toliau mažinti patyčių paplitimą

Praūžusioje aštuntojoje „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“ šiemet dalyvavo daugiau nei 1200 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, savo veiklomis prisidėjo trys dešimtys partnerių, rėmėjų ir palaikančių organizacijų, kurdami plakatus ir dainas parodyti nepritarimą patyčioms kvietė per 350 įvairaus amžiaus kūrybingų mokinių. „Vaikų linijos“ organizuojamą iniciatyvą palaikė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei žinomi muzikantai, kviesdami visus stabdyti ir nepritarti patyčioms.

Šių metų „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“ dalyvavo 1230 mokyklų, vaikų darželių, jaunimo centrų ir kitų ugdymo įstaigų, kurios savo bendruomenėms pasiūlė įvairių renginių ir veiklų, skirtų patyčių stabdymui ir jų prevencijai. Susipažinti su dalyvių veiklomis galite čia. Iniciatyvą savo veiklomis palaikė „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ partneriai bei palaikančios organizacijos. Daugiau informacijos apie jų vykdytas veiklas čia.

Palaikydama „Vaikų linijos“ veiklą ir prisidėdama prie „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“, „Vaikų liniją“ aplankė ir su savanorių, darbuotojų bei palaikančių žinomų žmonių komanda susitiko Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Daugiau apie šalies vadovės vizitą į „Vaikų liniją“ čia.

Kviesdama paauglius parodyti nepritarimą patyčioms, „Vaikų linija“ surengė mokinių plakatų ir dainų konkursus. Per šventinį „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ renginį, vykusį Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, nugalėtojus pasveikino dainininkės Monika Linkytė ir Vilija Matačiūnaitė, o muzikinius kūrinius jauniesiems kūrėjams padovanojo saksofonininkas Remigijus Rančys ir pianistas Richardas Banys.

Visi nugalėtojai buvo įvertinti dovanomis ir prizais, kuriuos įsteigė „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ rėmėjai ir partneriai: „Girteka Logistics“, „Smiltainis ir Ko“, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba.

Per visą „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“, siekdami išklausyti daugiau vaikų, „Vaikų linijos“ konsultantai budėjo visą parą. Per papildomai budėtą laiką nuo 21 iki 11 val. „Vaikų linijos“ savanoriai papildomai atsiliepė į 611 vaikų bei paauglių skambučių.

„Vaikų linija“, bendradarbiaudama su Lietuvos krepšinio lyga, „Western Union Foundation Lithuania“ ir Sostinės krepšinio mokykla, šių metų „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ“ pristatė edukacinius filmukus, kuriuose pamokančias situacijas suvaidino skirtingų Lietuvos krepšinio klubų žaidėjai ir treneriai. Edukacinius filmukus pažiūrėti galite čia.

Pasibaigus „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ“, labai kviečiame naudoti šiuos filmukus ir visas mūsų paruoštas rekomendacines veiklas tolimesniam darbui su patyčiomis ir patyčių prevencija. Kasdien stabdykime patyčias, kalbėkimės ir mokykimės jas atpažinti, teisingai reaguoti ir aiškiai parodyti nepritarimą bet kokioms agresyvaus elgesio apraiškoms!

http://www.vaikulinija.lt/naudinga-informacija/musu-naujienos/2017/03/16/Veiksmo-savaite-be-patyciu-2017/#sidebar

http://www.vaikulinija.lt/naudinga-informacija/musu-naujienos/2017/03/21/vaik-linijoje-apsilanke-prezidente/#sidebar

http://www.vaikulinija.lt/naudinga-informacija/musu-naujienos/2017/03/22/lietuvos-krepsininkai-kviecia-sportuoti-be-patyciu/#sidebar

http://www.vaikulinija.lt/naudinga-informacija/musu-naujienos/2017/03/28/rezultatais-dziuginanti-veiksmo-savaite-be-patyciu/#sidebar


Prezidentės Dalios Grybauskaitės apsilankymas „Vaikų linijoje“


„Vaikų linija“ surengto mokinių plakatų ir dainų konkurso šventinis apdovanojimų renginys

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.