Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2017-03-08/

„Interneto savaitė 2017“

„Interneto savaitė” (angl. „Get Online Week“) yra kasmetis renginys, skatinantis naudotis technologijomis bei internetu, įgyti geresnių įgūdžių ir labiau pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis. Šią akciją remia verslas, nevyriausybinės organizacijos ir valdžios institucijos, o ją kasmet kovą rengia garsi skaitmeninių įgūdžių asociacija „Telecentre Europe“, atstovaujanti partneriams 32 Europos šalyse.

2017 m. „Interneto savaitė” ragina europiečius mokytis, dalyvauti, dalytis ir kurti tūkstančiuose renginių ir veiklų, skirtų skaitmeninių pokyčių aspektams. Ne technologijos, o žmonės ir jų įgūdžiai yra pačios svarbiausios skaitmeninių pokyčių dėlionės dalys. Skaitmeninė atskirtis skatina nerimo, nesaugumo ir nepasitikėjimo ateitimi jausmą. Vietoj priešinimosi skaitmeniniams pokyčiams, gyventojai ir organizacijos turėtų neatidėliodami ir iš anksto įgyti reikalingų įgūdžių, juos nuolat tobulinti ir ugdyti.

Šiam tikslui įgyvendinti Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT žinias ir kitos veiklos. Asociacija „Langas į ateitį“ jau aštuntus metus koordinuoja šios iniciatyvos veiklas Lietuvoje.

Akcijos veiklos, mokymai ir renginiai vyksta šiomis temomis:

  • kibernetinis saugumas: saugus naudojimasis technologijomis ir internetu, skaitmeninės tapatybės valdymas;
  • verslumas ir užimtumas: išmok naujų darbui ar verslo pradžiai reikalingų skaitmeninių įgūdžių.

Daugiau informacijos rasite čia.

Informacijos dėl dalyvavimo „Interneto savaitėje 2017“ ir įdomios bei naudingos medžiagos rasite čia.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.