Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2017-03-03/

Išrinkti konkurso „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje 2017“ nugalėtojai!

Pirmąją pavasario savaitę Saugesnio interneto komanda išrinko Saugesnio interneto dienai skirto konkurso „Saugesnio interneto renginiai  mano mokykloje 2017“ nugalėtojus. Konkursui  organizuotų renginių aprašus pateikė 45 Lietuvos švietimo įstaigos. Svarbu priminti, kad  saugesnio interneto dienai paminėti buvo organizuojama keletas konkursų ir įvairių veiklų, todėl labai džiugu, kad kiekvienas konkursas sulaukia ne tik mokyklų, bet ir kitų švietimo įstaigų dėmesio. Konkursuose dalyvauja neformalių švietimo įstaigų būrelių mokiniai ar grupės, vaikų laisvalaikio centrai bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai kartu su mokytojais.

Džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu, organizaciniais gebėjimais, gebėjimu pritraukti ir paskleisti saugesnio interneto žinią plačiai bendruomenei. Džiugu, kad veiklose dalyvauti ar jas organizuoti yra pritraukiami viešosios policijos atstovai, bendruomenės namų nariai, socialiniai pedagogai ar kitų mokyklų mokinių parlamento nariai.

Skelbiame mokyklas, laimėjusias konkurse

„Saugesnio interneto renginiai  mano mokykloje 2017“

I vieta skiriama: Klaipėdos Gedminų progimnazijos komandai, mokytojai Astai Norkienei ir mokiniams: Melanijai, Arijui, Mantei, Ugnei, Gabrielei, Kasparui.  Mokyklos aprašoma veikla – tai projektas „Internete gyvenkime draugiškai“. Organizuotose veiklose dalyvavo 836 dalyviai. Apie vykusias veiklas mokykloje galite skaityti čia.

 

 

II vieta skiriama: Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus komandai, mokytojui Algirdui Keblikui ir mokiniams: Godai, Izabelai, Laurynui, Gertrūdai, Eimantui. Mokyklos aprašoma veikla – tai įvairūs renginiai, mokyklos patalpų dekoravimas, konkursai ne tik mokiniams, bet ir jų tėveliams, Morzės abecėlės pritaikymas kalbant apie saugumą internete. Organizuotose veiklose dalyvavo 182 dalyviai. Saugesnio interneto renginių pateiktį galite matyti čia, žaidimą „Mes augame skaitmeninėje aplinkoje“ galima peržiūrėti čia, nuotraukas galite peržiūrėti čia.

 

 

III vieta skiriama: Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos komandai, mokytojai Renatai Babravičienei ir mokiniams: Monikai, Dominikai, Dianai, Gintarei, Sigitai. Šios mokyklos IT būrelio mokiniai, norėdami paminėti Saugesnio interneto dieną, išpuošė visas mokykloje esančias duris projekto simboliu – mėlynu meškiuku. Mokykloje vyko ir kitos veiklos: buvo kuriama vaizdo medžiaga, filmukai-testai, saugaus elgesio taisyklės, kurios vizualizuotos rašyklės priemonėmis, rengti šokiai. Platesnį veiklų aprašymą galima skaityti čia.

Ypatingi paskatinimo prizai už dalyvavimą konkurse skiriami:

  1. Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ auklėtinių komandai ir jų auklėtojai Rasai Simonavičienei. Mažųjų veiklą galima peržiūrėti čia ir čia.
  2. Marijampolės mokyklos-darželio „Želmenėliai“ auklėtinių komandai ir jų auklėtojai Živilei Sajatauskienei.
Už idėjos originalumą prizai skiriami:
  1. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro komandai, mokytojai Justinai Vaikšnoraitei ir jos mokinių komandai. Mokyklos veikla – tai teatralizuotas renginys „Saugesnis internetas“. Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti čia.
  2. Kauno r. Zapyškio pagrindinės mokyklos komandai, mokytojai Daivai Varškevičienei ir jos mokinių komandai. Mokyklos veikla – tai visos mokyklos projektas „Būk saugus internete“. Veiklų organizatoriai informacijos saugumo temą perteikė kurdami QR kodus ir juos dalijo mokiniams, viešino mokyklos patalpose. Veiklos pristatymą PDF formatu galima peržiūrėti čia.
  3. VšĮ Pranciškonų gimnazijos komandai, mokytojai Editai Mėžetienei ir jos mokinių komandai. Mokyklos veikla – tai renginys-pamoka. Organizatoriai perteikdami saugumo internete temą organizavo robotų konstravimą, šokio kūrimą, pasitelkė įvairius stalo žaidimus, kuriais norėjo pasakyti, kad gyvas bendravimas niekad nepakeis virtualaus. Daugiau apie veiklas galima skaityti čia.
  4. Jonavos Senamiesčio gimnazijos komandai, mokytojai Astai Antanavičienei ir jos mokinių komandai. Mokyklos veikla – tai renginių ciklas „Nepamiršk ir būk saugus!“. Mokymus ir paskaitą vedė Kauno apskrities Jonavos skyriaus policijos komisariato atstovė, mokiniai kūrė vaizdo medžiagą modeliuodami įvairias situacijas virtualioje erdvėje. Veiklos pristatymą galima peržiūrėti čia.

Saugesnio interneto projekto komanda sveikina visus dalyvavusius konkurse! Kiekviena konkurse dalyvavusi mokykla gaus dalyvio pažymėjimą. Taip pat visoms dalyvavusioms mokykloms bus skiriami leidiniai mokytojams, tėveliams ir mokiniams.

Dėl prizų ar kitos medžiagos atsiėmimo mokytojai bus informuoti paraiškoje nurodytu el. pašto adresu.

AČIŪ!
Saugesnio interneto projekto komanda

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.