Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2017-02-14/

Saugesnio interneto dienos renginių savaitei praėjus!

Nors Saugesnio interneto diena 2017 jau prabėgo, šiai dienai skirtuose savaitės renginiuose jau spėjome sudalyvauti, mokykloje organizuotų renginių aprašymų konkursui „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“ laukiame iki vasario 26 dienos! Daugiau informacijos apie šį konkursą rasite čia.

Vis dar galite gauti saugios e. erdvės ženklelį savo mokyklai! Raginame mokytojus aktyviai registruotis www.esafetylabel.eu. Kovo mėnesio pirmąją savaitę burtų keliu atrinksime ir saugesnio interneto suvenyrus įteiksime 10-iai vasario mėnesį užsiregistravusių mokytojų. Vienam mokytojui bus įteiktas išskirtinis prizas – kompiuterio krepšys su Saugesnio interneto programos simbolika. Daugiau informacijos – asociacijos „Langas į ateitį“ svetainėje www.epilietis.eu.

VšĮ Paramos vaikams centro socialinė kampanija „Mąstau, todėl nesiunčiu“ taip pat vyks visą vasario mėnesį. Kampanijos priemonės: 30 sekundžių vaizdo klipas ir plakatas. Priemones ir daugiau informacijos apie vykdomą kampaniją rasite šioje svetainėje. Informacija apie vykusius Saugesnio interneto dienos savaitės renginius bus papildyta!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.