Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2017-01-03/

Kviečiame susipažinti: net trys nauji leidiniai mokytojams ir mokiniams!

Leidinys mokytojams „Internetas, kokio norime: pedagogų vadovas“

Internetas

Leidinį „Internetas, kokio norime: pedagogų vadovas“ parengė mokytojai savo kolegoms iš Europos ir kitų šalių. Jame siūlomos pamokų planų idėjos ir veikla, skatinanti jaunuolius ugdytis kūrybiško ir kritinio mąstymo įgūdžius, būtinus siekiant visaverčio gyvenimo ateityje.

Šis vadovas padeda mokytojams į mokymo programas įtraukti klausimus, susijusius su jaunuolių veikla internete, per interaktyvių pamokų planus ir užduotis. Užduotys yra susietos su nacionalinėmis kompetencijų sistemomis. Naudodami pateiktą medžiagą, mokiniai galės: suprasti interneto keliamus iššūkius ir teikiamas galimybes; įgyti įgūdžių, reikalingų darbui ir gyvenimui ateityje. Informacija mokytojams yra susieta su užduotimis jaunimui, leidinyje „Internetas, kokio norime“.

Leidinį atsisiųsti galite čia.

Leidinys jaunimui „Internetas, kokio norime“

Internetas

„Internetas, kokio norime“ – tai 13–16 metų paaugliams skirtas šviečiamasis leidinys, parengtas jaunimui bendradarbiaujant su bendraamžiais. Leidinio turiniu ir metodika, pasirinktais atsižvelgiant į šiuolaikinio jaunimo poreikius ir prioritetus, siekiama paskatinti paauglius apmąstyti tokius klausimus kaip skaitmeniniai pėdsakai, reputacija, teisės ir pareigos. Be to, įvairios praktinės užduotys skatina jaunuolius dalytis patirtimi ir patyrinėti savo elgesį internete.

Leidinį atsisiųsti galite čia.

„Skaitmeniniai aukso ieškotojai“

Internetas

Leidinyje pateikiama pagrindinė informacija apie didžiuosius duomenis (angl. Big Data) ir su jais susijusios užduotys. Ypač išsamiai jame nagrinėjamas informacijos apie interneto vartotojus rinkimas ir numatytoji surinktos informacijos naudojimo paskirtis.

Leidinį galima naudoti mokant jaunuolius (13-mečius ir vyresnius) medijų ir informacinio raštingumo, pavyzdžiui, mokyklose, bibliotekose, jaunimo darbo ir laisvalaikio tikslais. Jį sudaro keturi skyriai, kuriuose didieji duomenys nagrinėjami interneto vartotojų požiūriu. Kiekvieno skyriaus pabaigoje mokiniams pateikiamos užduotys. Užduotis galima naudoti nekeičiant arba pritaikyti savo grupei.

Leidinį atsisiųsti galite čia.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.