Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2017-01-16/

Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto projekto konkursuose!

Saugesnio interneto diena visoje Europoje bus minima jau 2017 m. vasario 7 d.! Dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“ (angl. „Be the change: Unite for a better internet“). Kviečiame dalyvauti konkursuose, skirtuose paminėti Saugesnio interneto dienai:

  • 4–10 m. amžiaus vaikus kviečiame dalyvauti piešinių konkurse „Vienykimės dėl geresnio interneto!“. Šiuo konkursu siekiama atkreipti jaunesniojo amžiaus vaikų dėmesį į internete tykančius pavojus. Parodykite, kaip įsivaizduojate geresnį internetą – akvarele, guašu, tušu, kreidelėmis, pieštukais ar kita jums patinkančia technika. Laimėtojai bus apdovanojami Saugesnio interneto projekto prizais su simbolika ir laimėtojų diplomais. Konkurso nuostatus rasite ČIA.

  • 1–12 klasių mokinius (amžius 7–18 m.) kviečiame dalyvauti jau tradicija tapusiame konkurse „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“. Konkursui turi būti pateikta medžiaga apie 2017 m. vasario mėn. 6–10 d. (Saugesnio interneto savaitės metu) mokykloje vykusį renginį(-ius), skirtą(-us) tarptautinei Saugesnio interneto dienai paminėti. Renginio organizatoriai, originaliausiai paminėję tarptautinę Saugesnio interneto dieną savo mokykloje, bus apdovanoti vertingais Saugesnio interneto projekto prizais su projekto simbolika ir laimėtojų pažymėjimais. Nugalėtojų darbai bus viešinami projekto interneto svetainėje www.draugiskasinternetas.lt.Konkurso registracijos anketą rasite ČIA. Konkurso nuostatai ČIA.

  • 7–12 klasių mokinius (amžius 13–18 m.) kviečiame dalyvauti Tinklaraščių ir vaizdaraščių-filmukų įrašų konkurse, kurio tema „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“. Rašykite, filmuokite siužetus saugaus interneto temomis, dalinkitės savo tinklaraštyje ar vaizdaraštyje ir siųskite mums nuorodą. Laimėtojai bus kviečiami dalyvauti Saugesnio interneto dienos renginyje, kurio metu bus iškilmingai apdovanoti diplomais ir vertingais prizais su projekto simbolika. Konkurso registracijos anketą rasite ČIA. Konkurso nuostatai ČIA.

Sėkmės dalyvaujant!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.