Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2016-03-31/

Vis dar aidi Saugesnio interneto dienos konkursų džiaugsmai!

Minint Tarptautinę Saugesnio interneto dieną Švietimo informacinių technologijų centras organizavo kūrybinį konkursą “Papuošk klasės duris”, kurio nugalėtojams, Šiaulių rajono Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinių komandai, dovanojo išskirtinę ekskursiją į Lietuvos Nacionalinę radiją ir televiziją (toliau LRT).
 
          Ekskursijos dieną mokiniai tūrėjo išskirtinę galimybę pamatyti televizijos darbuotojų darbą iš arti ir dalyvauti jų darbų sūkuryje. Aplankė televizijos ir radijo studijas, bendravo su žurnalistais bei laidų vedėjais, turėjo galimybę stebėti darbuotojų pasiruošimo darbus rengiant tiesiogines žinių  laidas, stebėjo konkurso „Dainų dainelė“ dalyvių repeticiją bei aplankė visų žinomos laidos „Gustavo enciklopedija“ studiją. Ekskursijos dalyvius stebimo studijose esančių kamerų ir valdymo pultų gausa, nes matant laidą ekrane ne daugelis susimąstome kokie svarbūs užkulisiniai pasirengimo darbai.
 
          Džiaugiamės mokinių dalyvavimu konkursuose ir smagu, kad galime dovanoti nuostabiausią dovaną – emociją! Daugiau apie skelbtą konkursą ir jo laimėtojus skaitykite čia ir čia.
 
Ekskursijos atsiliepimus taip pat galima skaityti ne tik mokyklos tinklapyje www.daugeliumokykla.lt. (skaityti čia), bet ir www.kursenai.lt (skaityti čia) bei www.zemaitija.lt (skaityti čia).
 
vi.jpg
 
IMGP5514.JPG
          
Vaikų atsiliepimai dalyvavus ekskursijoje į LRT (kalba netaisyta):
 
Erika:labai domiuosi  žurnalisto profesija. Ekskursija po LRT tai sudarė galimybę, nes bendravome su Ugne Galadauskaite, kuri  tikrai labai įdomi asmenybė. Ji žavi tiek savo patirtimi, tiek pasakojimais apie darbą televizijoje. Išsilavinusi ir išmano tai, ką daro. Kaip žurnalistė Ugnė yra puiki! Įsitikinau,kad pergalė SID konkurse padėjo įgyvendinti svajonę. AČIŪ!“ .
 
Donatas: „apsilankęs LRT televizijoje patyriau daugybę emocijų. Tik įžengęs į LRT išsyk pamaniau, kad tai bus neeilinė ekskursija bet... tai begalinė patirtis. Kai mums parodė 1 studiją iš daug kitų pajutau tikrų tikriausią euforiją,begalinę laimę, jog mane mokytoja čia pasiėmė. Žinoma, šis apsilankymas visose studijose, pamačius, kas ir kaip organizuojama kėlė susidomėjimą.Kai galėjome parodyti, jog mes taip pat esame žurnalistai, nors ir jaunieji, buvo nuostabu pakalbėti, paklausinėti žurnalistės Ugnės. Laimėti SID - tai dovanoti sau džiaugsmą. Ačiū organizatoriams“.
 
Paulina: „kovo 22 dieną, mūsų žurnalistų būrelis kartu su šeštokais, lietuvių kalbos bei istorijos mokytojomis važiavome į Vilnių. Klasė laimėjo „Saugaus Interneto“ konkursą, kurio pagrindinis prizas buvo ekskursija po LRT telviziją bei radiją. Tai buvo džiaugsmo visiems. Labai šaunus prizas. Buvo nuostabus pokalbis su Ugne Galadauskaite, iš kurios  mes labai daug sužinojom apie žurnalistiką ir likome sužavėti  jos pastangomis bei meile darbui. Į Kuršėnus grįžome su puikiomis emocijomis bei  puikia nuotaika J Ačiū gerb. Aurelijai, kuri suderino šią ekskursiją LRT. Ačiū gidei bei  žurnalistei Ugnei – jūs labai šaunios“.
 
Gabija: „LRT – tai vieta, kuri praturtina jauną žmogų ir praplėčia jo akiratį.
Šiais laikais per visus televizijos kanalus ir per visas radijo stotis rodomi bei grojami banalūs dalykai, kurie tikrai neįkvėps ir nepraturtins žmogaus, o tik privers jį atsigulti į patogią sofą ir valgant nesveiką maistą spoksoti į ekraną. Visiškai to priešingybė – LRT. Per šiuos kanalus rodomi filmai, laidos, praturtinančios visus. Kovo 22 dieną buvau LRT studijoje ir tikrai turiu ką papasakoti. Visų pirma, man labai patiko tai, kad visi ten sutikti žmonės elgėsi taip šiltai, atrodė nuoširdūs ir visą laiką šypsojosi. Tai mane nustebino, nes dažniausiai tokiais visi tik vaidina televizoriaus ekrane, o realybėje toli gražu tokie nėra. Bet čia tai bent!  Ir organizatorė Aurelija, ir gidė, ir žurnalistė Ugnė- tai nuostabios , įdomios ir šiltos moterys, mokančios su visais mumis bendrauti. Ačiū Jums
!”.
 

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.