Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2016-01-25/

Dalyvaukite Saugesnio interneto dienoje

Pastaruoju metu laisvėjant galimybėms kurti turinį internete, darosi vis svarbiau užtikrinti ne tik saugesnį, bet ir geresnį internetą. Nesvarbu, ar esate vaikas, jaunuolis, tėvelis, mokytojas, socialinis darbuotojas, politikas ar verslo atstovas – visi privalome prisidėti prie geresnio interneto kūrimo.

Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto dienos veiklose ir kartu kurti geresnį internetą!

Šiais metais tarptautinė Saugesnio interneto diena švenčiama vasario 9 dieną. Lietuvos Saugesnio interneto centras kviečia registruotis dalyvauti jau tradicinėje Saugesnio interneto dienos šventėje, vyksiančioje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vasario 9 dieną. Šių metų renginyje kviečiame dalyvauti 5 – 6 klasių mokinius ir jų mokytojus bei tėvelius. Renginyje jūsų lauks Magiška kelionė internete, įspūdingas koncertas bei siurprizai. Neliks pamiršti ir mokytojai su tėveliais, kol vaikai dalyvaus žaidime „Tūkstantmečio vaikai“, juos kviesime klausyti pranešimų ir diskutuoti vaikų atvaizdų viešinimo internete tema.

Negalėsiantys dalyvauti renginyje kviečiami Magišką kelionę internete ir pranešimus tėvams ir mokytojams stebėti tiesiogiai internetu. Transliacijų nuorodos bus paskelbtos artimiausiu metu.

Išsamią vasario 9 dienos renginio programą rasite čia.

Registruotis į renginį galite čia.

Vasario 8 – 13 dienomis taip pat vyks Saugesnio interneto savaitė, jos metu jūsų laukia daugybė renginių ir iniciatyvų. Išsamią informaciją apie juos ir galimybes dalyvauti rasite čia.

Norite apie tarptautinę Saugesnio interneto dieną sužinoti daugiau? Daugiau informacijos lietuvių ir anglų kalbomis.

Kurkime geresnį internetą visi kartu!

 
 

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.