Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2015-11-09/

Draugiško interneto zona parodoje MOKYKLA 2015

Lapkričio 6 – 7  dienomis parodų ir konferencijų rūmuose LITEXPO vykusioje parodoje MOKYKLA 2015 Šiais metais parodoje prisistatė 106 įmonės ir švietimo įstaigos iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Estijos ir Prancūzijos. Parodoje surengti 229 renginiai. 
Bendras parodų MOKYKLA 2015  ir VAIKŲ ŠALIS 2015 lankytojų skaičius - 18700. Į parodą MOKYKLA šiais metais atvyko daugiau nei 150 mokytojų ir mokinių grupių iš visos Lietuvos. 
 
Viena iš parodos dalyvių buvo ir projekto „Saugesnis internetas“ komanda – ji lankytojų laukė Draugiško interneto zonoje, kuri traukė ir mažiausiųjų, ir vyriausiųjų akį. „Saugesnio interneto“ komanda kvietė parodos lankytojus – mokytojus, mokinius, jų tėvelius  bei senelius – dalyvauti viktorinoje „Ar esi saugus internete?“, diskutuoti saugesnio ir geresnio interneto temomis, palikti savo nuomonę apie geresnį internetą Draugiško interneto zonos nuomonių sienoje.
paroda4.jpg
Visos parodos metu lankytojai galėjo susipažinti su projekto partneriais – informavimo ir mokymo centrų, pagalbos bei karštosios linijų veiklomis.
Tėveliai aktyviai domėjosi pagalbos linija – „Vaikų linijai“. Visus lankytojus džiugino Karštosios linijos atliekami veiksmai, kovojant su netinkamu turiniu, bei galimybė apie netinkamą turinį pranešti anonimiškai.
paroda1.JPG
Daugybės nekantrių klausimų sulaukė Saugesnio interneto diena, kuri vyks 2016 metų vasario 9 dieną. Lankytojai dalino komplimentus ankstesniųjų metų Saugesnio interneto dienoms bei projekto rengtiems seminarams, mokymams, konkursams bei ištekliams.
Parodos dalyvius kvietėme lankytis svetainėje www.draugiskasinternetas.lt ir sekti naujausią informaciją apie vyksiančius renginius.
paroda2.jpg
Išskirtinio komandos dėmesio sulaukė 14 – 18 metų jaunuoliai – juos kvietėme prisijungti prie Saugesnio interneto jaunimo forumo, kurio antrasis susitikimas vyks jau šių metų lapkričio 17 dieną.
Parodoje „Mokykla 2015“ siekėme  dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į internete slypinčius pavojus ir kiekvieno visuomenės nario galimybes kurti geresnį internetą. Kviečiame ir toliau naudotis žiniomis įgytomis Draugiško interneto zonoje! Nepamirškime, kad geresnis ir saugesnis internetas – tai ne jo greitis ar blokavimų programų gausa, bet sąmoningas naršymas bei gebėjimas vertinti randamą turinį.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.