Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2015-02-03/

Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto dienoje vasario 10 d.!

SID_2015_LT_baneris_256.png

Iki šių metų vasario 9 d. 12:00 val. registruokitės ir dalyvaukite Lietuvos edukologijos universitete  rengiamoje nacionalinėje konferencijoje „Saugesnio interneto centro veiklos iššūkiai ir rezultatai“.

Šiais metais tarptautinė Saugesnio interneto diena vyks jau 12-ąjį kartą. Šios šventės proga LEU (Studentų g. 39, Vilniuje) rengiama konferencija, į kurią kviečiame mokytojus, socialinius pedagogus, psichologus, švietimo įstaigų vadovus, organizacijų, dirbančių su mokyklomis, atstovus.

Konferencijoje ne tik supažindinsime su projekto komandos nuveiktais darbais, bet ir kartu su Saugesnio interneto ambasadorėmis Utenos Dauniškio gimnazijos IT mokytoja Giedre Sudniute (Saugesnio interneto METŲ MOKYTOJA 2015), Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Jūrate Drazdauskiene ir TEO informacinių sistemų vyresniuoju analitiku Dr. Arūnu Požėra kviesime dalyvauti diskusijų sesijoje „Geroji saugesnio interneto sklaidos patirtis ir iššūkiai“. Renginio antroje dalyje jūsų lauks opera „Gripino svajonė“ (kompozitorius Vytautas Barkauskas). Konferencijos programa.

Kviečiame nepraleisti progos susipažinti su naudinga informacija, sužinoti, kaip galime kurti saugesnį internetą, susitikti su kolegomis ir pasidalinti patirtimi bei pamatyti LEU studentų atliekamą operą „Gripino svajonė“. Operos afiša.

Projekto Saugesnis internetas komanda siekia, kad kuo daugiau švietimo bendruomenės jungtųsi prie Saugesnio interneto veiklų. Todėl ir šiais metais negalinčius atvykti į renginį Vilniuje kviečiame stebėti renginio transliaciją gyvai internetu. Tai bet kurioje jums patogioje vietoje padarysite paspaudę šią nuorodą: http://www.lm.lt/webinarai.

Visą savaitę vasario 9 – 13 dienomis vyks Saugesnio interneto savaitės renginiai, apie kuriuos detaliau skaitykite čia. Daugiau apie saugesnį internetą rasite www.draugiskasinternetas.lt.

Kurkime geresnį internetą kartu!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.