Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2015-01-19/

Kviečiame prisijungti prie „Saugesnio interneto savaitės“ veiklų!

Vasario 10 dieną Lietuvoje minėsime Saugesnio interneto dieną – ją mini ir daugelis kitų Europos ir pasaulio valstybių. Vasario 9–13 dienomis Lietuvos mokyklose vyks „Saugesnio interneto savaitę“, kurioje kviečiame dalyvauti įmones ir mokyklas.

Šiandien jauni žmonės internetu turbūt naudojasi kasdien, bet galbūt ne visada žino, kad gyvo bendravimo ir bendravimo internete taisyklės gali būti visai kitokios. Turbūt ne visada jie gali būti tikri, kad internete yra saugūs.

Todėl kviečiame Jus dalyvauti „Saugesnio interneto savaitėje“, kurios metu vyks įvairių organizacijų atstovų susitikimai su mokiniais, kuriuose kalbėsime apie tai, kaip saugiai naršyti ir bendrauti internete, saugiau naudotis telefonu ar saugiai jaustis socialiniuose tinkluose.

Kaip dalyvauti įmonėms?

Portale www.kamtoreikia.lt sukurkite projektą pavadinimu „Saugesnio interneto savaitė“ (taip mokytojams jį rasti bus paprasčiau), aprašykite projektą. Patogumo dėlei galite naudoti mūsų sukurtą aprašymą: „Kviečiame mokinius susipažinti, kaip elgtis saugiai internete. Norėtume atvykti pas Jus į mokyklą arba suorganizuoti susitikimą savo organizacijoje – dėl detalių susitartume. Ačiū!“

Projektui iliustruoti pasirinkite nuotrauką iš mūsų galerijos, kuri skirta būtent šiai iniciatyvai.

Mokytojui pasirinkus Jūsų projektą, susiderinkite detales ir laukite susitikimo.

Kaip dalyvauti mokykloms?

Jums tereikia pasirinkti norimo įmonės atstovo projektą pavadinimu „Saugesnio interneto savaitė“ (atkreipkite dėmesį, kad tokius projektus siūlys daug įmonių atstovų – pasirinkite projektą tame mieste, kur yra ir jūsų mokykla, taip bus patogiausia jį įgyvendinti), suderinti susitikimo detales ir tuomet jau laukti savo srities profesionalo savo mokykloje.

Jei turite klausimų, būtinai susisiekite su mumis – pagelbėsime!
 
Antanas Mikalauskas
„Kam to reikia?!” Projektų asistentas
Tel. +37060007438
El.paštas:
antanas@kamtoreikia.lt

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.