Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2014-05-29/

Agnė Aleksonytė apie netradicinę valandėlę pradinių klasių mokiniams „Labai geras daiktas yra internetas“

Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ metu viena diena buvo skirta pokalbiams bei valandėlėms apie saugų ir draugišką elgesį internete. Ketvirtos klasės mokiniams bei mokiniams, kurie lanko socialinių įgūdžių ugdymo grupę, buvo vedamos NETradicinės valandėlės „Labai geras daiktas yra internetas“.  Užsiėmimuose dalyvavo daugiau kaip 50 mokinių, panašias valandėlės jau buvo išklausę ir antros bei trečios klasių mokiniai, kai buvo organizuojama Saugesnio interneto diena. Iš viso informacines valandėlės išklausė apie 100 mokyklos pradinukų.

Valandėlių metu mokiniai žiūrėjo mokomuosius, informacinius animacinius filmukus iš svetainės sheeplive.eu. Čia vaizduojamos avys, mokančios naudotis mobiliais telefonais ir kompiuteriais, ne tik sukėlė šypseną, bet ir privertė susimąstyti apie realybėje nutinkančias tokias situacijas, kuriose teko pabūti avytėms. Vėliau grupelėse vaikai diskutavo: ką mums gali papasakoti profilio nuotraukos, ką iš jų sprendžiame apie žmogų.

Į svečius buvo pakviestas žinomas dainininkas Justinas Lapatinskas, kuris pasidalijo savo patirtimi apie interneto privalumus ir pavojus. Mokė vaikus, kaip atsiriboti nuo neigiamų komentarų, kaip draugiškai bendrauti internete ir t. t.  Paskutinė užduotis, kuri laukė pradinukų, – tai   sukurti auksines naudojimosi kompiuteriu ir internetu taisykles. Jau antrus metus dalyvaujame saugesnio interneto renginiuose ir projektuose, dedame daug pastangų, kad ir virtualioje erdvėje būtų saugu ir gražu.

Renginio užduotis rasite čia.

Renginio akimirkos:

Agnė Aleksonytė,
Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos socialinė pedagogė

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.