Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2014-05-29/

Giedrė Sudniutė, Utenos Dauniškio gimnazijos IT mokytoja, apie IKT varžybas „Pakeliaukime po informacijos pasaulį“

2014 m. gegužės 15 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko IKT varžybos „Pakeliaukime po informacijos pasaulį“, kuriose dalyvavo Utenos r. Užpalių gimnazijos, Utenos Krašuonos progimnazijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos, Utenos Vyturių progimnazijos , Utenos r. Daugailių pagrindinės mokyklos ir Anykščių A. Vienuolio progimnazijos 7–8 klasių mokinių komandos. Varžybas sudarė 7 užduotys: sąvokų išrinkimo, dėlionė, rebusas, žaibo turnyras, slaptažodžio parinkimo, klaviatūros surinkimo bei antivirusinių priemonių žinovo konkursai.

Varžėsi ne tik komandos, bet ir jų sirgaliai – 5–6 klasių mokiniai, kurie atsakinėjo į klausimus apie informacijos matavimo vienetus, slaptažodžius ir pan. komandos ne tik sprendė užduotis, bet ir patobulino kompiuterinius įgūdžius, susipažino su IKT naujienomis (pertraukėlių tarp užduočių metu), Lietuvos vaikų „Garbingo elgesio internete“ kodeksu, slaptažodžių parinkimo rekomendacijomis ir pan.

Renginio dalyvių buvo išties daug: 55 mokiniai-varžybų dalyviai, 11 mokinių – varžybų vedimo pagalbininkų (asistentai, taškų skaičiuotojai, „laikrodininkas“, renginio vedančioji ir jos pagalbininkai), 7 mokinių komandas atlydėję IT mokytojai, 4 komisijos nariai ir 3 mokytojai organizatoriai.

Renginį stebėję komandas atlydėję mokytojai džiaugėsi netradiciniu renginiu ir teigė, jog būtų smagu ir naudinga, jei panašus renginys būtų surengtas ir kitais metais. Tad visi išsiskirstė pakilios nuotaikos, susiradę naujų draugų ir pasisėmę naujų idėjų.

Renginio akimirkos:

Giedrė Sudniutė,
Utenos Dauniškio gimnazijos informacinių technologijų mokytoja

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.