Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2014-02-05/

Artėjant Tarptautinei saugesnio interneto dienai sužinok, kur galėtum sudalyvauti!

Šių metų vasario 11 d. parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks Nacionalinė saugesnio interneto diena. Nenusiminkite, jei nespėjote užsiregistruoti į šį renginį, nes viską galėsite stebėti tiesiogiai internetu paspaudę čia. Renginio metu bus transliuojama ir netradicinė pamoka, kurią ves visiems gerai pažįstamas „mokytojas“, tad nepraleiskite progos sudalyvauti šioje pamokoje!

Vasario 10–15 d. Lietuvos savivaldybių viešosios bibliotekos ir filialai kviečiami prisijungti prie Saugesnio interneto savaitės veiklų, skirtų tiek suaugusiems, tiek vaikams ir jaunuoliams. Bibliotekose bus galima stebėti šviečiamuosius filmus, atlikti žinių patikrinimo testus, dalyvauti konkursuose, pamokėlėse apie saugų elgesį internete. Daugiau informacijos  apie Saugesnio interneto savaitės veiklas jau galite ieškoti artimiausioje bibliotekoje, taip pat skaitykite čia.

Profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia!?“ taip pat kviečia dalyvauti Saugesnio interneto dienos renginiuose ir vasario 10–14 d. mokytojams ir mokiniams siūlo galimybę į savo mokyklą pasikviesti specialistus ir kartu aptarti šiandien aktualias saugumo internete temas. Norėdami dalyvauti šiuose renginiuose, rinkitės Saugesnio interneto savaitės projektus.

Lietuvos Saugesnio interneto centras jungiasi prie Didžiojo žygio ir kviečia visus neabejingus patyčioms internete palaikyti šią akciją! 2014 m. Didysis žygis prieš patyčias yra pirmasis Europinis virtualus žygis, skirtas skatinti sąmoningumą ir skelbti informaciją apie kovą su patyčiomis, padėti piliečiams, mokykloms ir valdžiai geriau apsaugoti vaikus ir jaunimą nuo patyčių. Daugiau skaitykite čia.
  • langas_i_ateiti_logo.png
  • Kam to reikia?
  • Didysis žygis prieš patyčias


Taip pat kviečiame pasižiūrėti ir kitiems pasiūlyti Saugesnio interneto dienos vaizdo klipą:ir naująjį draugiško interneto plakatą:

plakatas_mini.jpg

Visą Saugesnio interneto RENGINIŲ KALENDORIŲ rasite čia.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.