Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2013-12-30/

Apdovanoti geriausi lietuviško internetinio turinio kūrėjai

Šių metų gruodžio 18 dieną paskelbti geriausi lietuviški interneto turinio vaikams projektai. Keturiems jų autoriams įteikti kelialapiai atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse „Europos apdovanojimas už geriausią interneto turinį vaikams“.

Lietuvos nacionalinio konkurso nugalėtojai išrinkti keturiose kategorijose. Trimis prizinėmis vietomis atskirai įvertinti suaugusiųjų neprofesionalų, suaugusiųjų profesionalų, komandų iki trijų jaunuolių, moksleivių klasių arba didesnių nei keturių jaunuolių komandų darbai.

Atstovauti Lietuvai Europos konkurse garbė atiteko Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos laikraščiui „Šratinukas“, linksmiems ir pamokantiems Oskaro Venckaus filmukams, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos socialiniam edukaciniam žaidimui „Iššūkis“ bei vaikų literatūros svetainei „Bumbambilijos pasakos“.

„Šis konkursas Lietuvoje sulaukė didelio ne tik jaunimo, bet ir suaugusių dalyvių susidomėjimo. Visose kategorijose buvo pateikta 41 paraiška. Konkursantų aktyvumas rodo, kad mūsų šalies interneto turinio kūrėjai turi pakankamai žinių, gebėjimų ir kūrybiškumo parengti kokybiškus bei išradingus darbus ir lygiaverčiai varžytis su kitų Europos valstybių atstovais. Nugalėtojams linkime didžiausios sėkmės tarptautiniame konkurso etape“, – sakė projektą Lietuvoje koordinuojančios asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Pasak L. Križinauskienės, šiuo konkursu siekta paskatinti kurti naują ar pasidalinti jau esamu kokybišku ir naudingu interneto turiniu, suteikiančiu jauniems žmonėms daugiau galimybių atrasti, mokytis bei žaisti internete.

Vykdydamas Europos Komisijos Saugesnio interneto programą, konkursą organizuoja tinklas „Insafe“. Paskutiniame etape tarpusavy rungiasi 60 projektų iš 26 Europos šalių, o konkurso laimėtojai Saugesnio interneto dieną – 2014 m. vasario 11-ąją – bus apdovanoti Briuselyje.

Su Lietuvai atstovausiančiais nacionalinio konkurso nugalėtojų darbais galima susipažinti adresu http://bestcontentaward.eu.

Apie asociaciją „Langas į ateitį“
2002 m. veiklą pradėjusi asociacija „Langas į ateitį“ vienija socialiai atsakingas Lietuvos verslo įmones – SEB banką, banką „Swedbank“, „Omnitel“, „ATEA“ – ir bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis siekiant skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį, šalies konkurencingumą Europoje bei pasaulyje. Partneriai – LR Vidaus reikalų ministerija, LR Susisiekimo ministerija, Lietuvos darbo birža, UAB „Microsoft Lietuva“, DNB bankas, bendrovė TEO, advokatų kontora LAWIN, ryšių su visuomene agentūra „PR Service/Edelman Afilliate”, Viešosios politikos ir vadybos institutas. „Langas į ateitį“ nuo savo veiklos pradžios kompiuterinio raštingumo pradmenų yra suteikęs daugiau kaip 120 tūkst. šalies gyventojų.

Daugiau informacijos:
Rita Šukytė
Tel. (8~5) 239 78 13, 8 616 04549
E. paštas:
rita.sukyte@langasiateiti.lt
www.langasiateiti.lt

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.