Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2013-11-20/

Projektas „IT – tavo rytdienai“

Asociacija „Langas į ateitį“, finansuojama bendrovės „Microsoft Lietuva“, bendradarbiaudama su didžiosiomis verslo įmonėmis (Omnitel, ATEA, SEB, SWEDBANK, DNB), Švietimo informacinių technologijų centru bei kitais partneriais, šiais metais tęsia projektą „IT – tavo rytdienai“. Tai 4 renginių ciklas, skirtas 10–12 klasių moksleiviams. Juo siekiama paskatinti jaunimą aktyviai domėtis Lietuvos darbo rinkos poreikiais, suprasti šiuolaikinių technologijų išmanymo svarbą konkuruojant darbo rinkoje ir paskatinti juos pačius susikurti darbo vietą. Renginyje pristatomos e. paslaugos ir priemonės, leisiančios jauniems žmonėms pasitikrinti savo gebėjimus ir padėsiančios pasirengti pirmiesiems žingsniams pas galimus darbdavius. Jaunuoliai gali sužinoti, kokių technologijų jiems prireiks rytoj, kad galėtų tvirčiau jaustis besirinkdami studijas, profesiją ir darbą.

Renginys vyksta pagal forumo principus, t. y. tuo pačiu metu keturiose klasėse skaitomi pranešimai, savo patirtimi dalijasi profesionalai – IT ir kitų verslo įmonių atstovai. Aktų salėje rengiama informacinė mugė, kurioje pristatomos jaunimui aktualios e. paslaugos ir elektroninės priemonės.

Šiame renginyje dalyvauja ir projekto „Saugesnis internetas“ komanda, kuri renginio metu supažindina pedagogus ir mokinius su projekto veiklomis. Renginys įpusėjo ir jau vyko Jonavoje ir Kuršėnuose. Šį penktadienį (lapkričio 22 d.) renginys vyks Telšiuose, o gruodžio 6 d. – Tauragėje. Maloniai kviečiame sudalyvauti renginyje  „IT – tavo rytdienai“!

Išsamesnę informaciją galite rasti adresu https://www.facebook.com/langasiateiti.

kursenai.jpg

Akimirka iš renginio „IT – tavo rytdienai“  Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.