Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2013-04-25/

Kviečiame prisidėti prie iniciatyvos

Mieli mokytojai,

Šiomis dienomis informacinių technologijų pažanga ir plėtra vyksta žaibiškai. Naudojimasis internetu tampa kasdieniu ir jau būtinu dalyku mūsų darbinėje veikloje, laisvalaikiu ir pan. Mūsų vaikai internetu naudojasi dar nepradėję eiti į mokyklą, o mokykloje – dar intensyviau. Turbūt visiems suprantama, kad internetas gali būti ne tik pagalbininkas, bet ir sukelti nemažai problemų. Todėl mokykla tampa ta terpe, kuri turėtų padėti užtikrinti vaikų saugumą internete, vykdyti švietėjišką veiklą ar nukreipti teisingu keliu ieškant pagalbos.

„Saugesnis internetas“ – tai Europos Komisijos inicijuota programa, kurią Lietuvoje vykdo Švietimo informacinių technologijų centras kartu su partneriais asociacija „Langas į ateitį“, VŠĮ „Vaikų linija“ ir LR Ryšių reguliavimo tarnyba. Projekto tikslas – skatinti vaikus naudotis saugesniu internetu ir apsaugoti juos, kovojant su žalingo turinio informacijos sklaida.

Kviečiame Jus, Mokytojai, prisijungti prie iniciatyvos siekiant didinti interneto svetainės www.draugiskasinternetas.lt žinomumą ir savo mokyklos svetainėje patalpinti mūsų svetainės nuorodą ar logotipą, kuriuos galite rasti čia.

Svetainėje www.draugiskasinternetas.lt naudingos informacijos gali rasti ir  mokytojai, ir tėveliai, ir patys vaikai. Užsukit, pasidairykit, bendradarbiaukit!

Padėkite mums padėti Jums!

Draugiško interneto komanda:

itc_50.png rrt_50.png lia_60.png vl_100.png

Projekto draugai:

litnet_35.png smm_40.png vtaki_70.png lpd_50.png lpt_50.png zeit_50.png lspa_50.png lztl_50_1.png teo_50.png omnitel_30.png lrt_50.png ivpk_77.jpg infobalt_30.png bite_50.png microsoft_30.png pvc_25.png vipt_50.png tilde_50.png

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.