Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2013-04-09/

Apsilankykite draugiško interneto svetainėje!

Draugiško interneto svetainėje www.draugiskasinternetas.lt kiekvienas – ir didelis, ir mažas – ras naudingų ir įdomių dalykų. Skiltys „Vaikams ir jaunimui“ ir „Tėvams“  yra orientuotos į tikslinę grupę, bet aktualių dalykų gali rasti visi, pavyzdžiui, „Tėvų“ skiltyje esančiais patarimais, kaip apsaugoti vaikus nuo internete tykančių pavojų, drąsiai gali pasinaudoti ir patys vaikai – patariama aiškiai, paprastai, pateikiama keletas pamokančių pavyzdžių. Lietuvos vaikų „Garbingo elgesio internete“ kodeksas, kuris šiais metais buvo patvirtintas Lietuvoje per Saugesnio interneto dieną, pravers ir tėveliams, norintiems, kad jų atžalos išsiugdytų svarbiausius gero elgesio internete bruožus.

„Naujienų“ skiltyje, esančioje pagrindinėje meniu juostoje, visuomet rasite naujausią projekto Saugesnis internetas partnerių informaciją, taip pat įvairių šaltinių informaciją, kuri yra aktuali visiems besidomintiems saugumu internete. Norite dalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti vertingų prizų? Tuomet taip pat sekite draugiško interneto svetainės naujienas ar aplankykite naująją skiltį „Konkursai“, kurioje rasite informacijos ir apie paskelbtus naujus konkursus, ir galėsite peržvelgti įvykusių konkursų laimėtojų darbus.

Dar viena nauja dalis – „Vaizdo medžiaga“, naudinga ir tėvams, ir vaikams, kuriems rūpi saugumas internete. Tereikia tik prisėsti ir pasižiūrėti! Na o skiltyje „Saugesnio interneto diena“ galėsite rasti visą aktualią informaciją apie praėjusias Saugesnio interneto dienas, organizuotą veiklą, pasinaudoti teikiama ugdymo medžiaga.

Saugesnio interneto komanda visuomet laukia pasiūlymų ir patarimų! Jei norite kažkuo pasidalyti ar tiesiog paklausti, rašykite projekto Saugesnis internetas informavimo centrui adresu info@draugiskasinternetas.lt. Taip pat būsime dėkingi, jei turėdami galimybę, viešinsite mūsų logotipą ir skleisite žinią apie Saugesnio interneto projektą

Draugiško interneto svetainėje jūs taip pat galite pranešti ir apie aptiktą netinkamą turinį internete tiesiog spausdami čia.

Visokeriopos paramos vaikas ar paauglys, patiriantis patyčias, susiduriantis su sunkumais mokykloje ar pan., taip pat gali sulaukti apsilankęs čia.

vl_100.png

Priminkime vaikams apie galimybę išsakyti savo bėdas!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.