Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2013-02-04/

Saugesniu internetu rūpinasi patys vaikai

Jau rytoj, vasario 5 d., internete bus galima tiesiogiai stebėti, kaip vaikai patvirtina pačių sukurtą Garbingo elgesio internete kodeksą. Apie 700 mokinių rytoj dalyvaus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose vyksiančioje Saugesnio interneto dienai skirtoje vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų konferencijoje „Junkis pagarbiai ir atsakingai!“. Tiesiogiai stebėti konferenciją bus galima https://vips.liedm.lt/konferencija/SID2013 nuo 10 val.

Konferencijoje dalyvaus LRS Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininkas Mindaugas Bastys, LRS Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė. Apie gyvenimą internete pasakos Arnoldas Lukošius, tiesioginio ryšio tiltu vyks diskusijos su Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose susirinkusiais vaikais. Konferencijos dalyviams koncertuos populiarios laidos „X faktorius“ dalyviai.

Prie kodekso sukūrimo jau prisidėjo beveik tūkstantis Lietuvos mokinių ir taip parodė, kad vaikams ir patiems rūpi kaip jie jaučiasi ir nori jaustis internete. Konferencijos programą galite rasti čia.

Projektą „Saugesnis internetas“ Lietuvoje pagal Europos Sąjungos programą „Saugesnis internetas“ įgyvendina Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ITC), asociacija „Langas į ateitį“, VšĮ „Vaikų linija“.

2013 m. Saugesnio interneto dienos minėjimo Lietuvoje partneriai – Lietuvos radijas ir televizija, Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklas LITNET, Lietuvos žmogaus teisių lyga, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, Lietuvos nuotolinio mokymosi tinklas LieDM, Lietuvos viešosios bibliotekos, Tildė IT, AVAD Baltic, Paramos vaikams centras, Viešųjų interneto prieigos taškų asociacija, bendrovės TEO LT ir „Microsoft Lietuva“.

Rasa Karalienė
Atstovė ryšiams su visuomene
Ryšių reguliavimo tarnyba
Tel. (8 5) 210 5685

http://www.draugiskasinternetas.lt/repository/logotipai/RRT.jpg

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.