Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2012-08-21/

Įsibėgėja naujas projektas Saugumo internete tematika!

Asociacija Lietuvos Viešieji interneto prieigos taškai (toliau VIPT) kartu su tarptautiniais partneriais iš Vokietijos, Ispanijos, Čekijos bei Lenkijos pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos (ES) finansuojamą projektą  „Saugus socialinis žiniatinklis“ (Social Web – Social work).

Projektas yra finansuojamas ES Saugaus Interneto programos lėšomis pagal „Žinių stiprinimas“ veiksmų planą. Projekto pagrindinis tikslas - sukurti ir išbandyti mokymo programas, skirtas žmonėms savo darbe susiduriančiais su socialiai pažeidžiamais vaikais.

Jaunimas ir vaikai dažnai savo laisvalaikį praleidžia įvairiuose užimtumo centruose - bendruomenės centruose, jaunimo klubuose, viešuosiuose interneto prieigos taškuose ir viešosiose bibliotekose, sporto klubuose ir kitose institucijose, kuriose jie ieško paramos ir konsultacijų. Taip pat dažnai ten jie naudojasi internetu, bendrauja su savo bendraamžiais. Ten dirbantys specialistai yra gerai susipažinę su kasdienio gyvenimo situacijomis ir žino jaunimo poreikius. Vis dėlto, ne visi ten dirbantys specialistai, kurių darbas gal tik iš dalies susijęs su kompiuteriais ir internetu, turi pakankamai žinių, kad galėtų patarti jaunimui ir vaikams, kaip išvengti interneto grėsmių ir būti saugiems naudojantis žiniatinkliu.

Viena iš projekte numatytų veiklų yra vienos dienos mokymai, į kuriuos kviesime bibliotekose, mokyklose bei VIPT'uose dirbančius asmenis. Taip pat bus tiriamas mokymų poveikis, atliekant tyrimus 2012 ir 2013 metais.

VIPT asociacija apie tolimesnę projekto eigą informuos svetainėje www.vipt.lt. Taip visą su projektu susijusią informaciją bus galima rasti projekto interneto svetainėje: www.socialweb-socialwork.eu.

Kviečiame prisidėti, dalyvauti, domėtis ir būti aktyviems!
VIPT asociacija

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.