Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2012-03-26/

Švietimo įstaigų darbuotojai, globėjai ir tėveliai kviečiami pasitikrinti ir įsivertinti savo žinias apie saugų elgesį internete

INTERNETO SAVAITĖS 2012“ (angl. Get Online Week 2012) ir „E. ĮGŪDŽIŲ SAVAITĖS 2012“ (angl. E-Skills week 2012) iniciatyvų metu kovo 26-30 d. švietimo įstaigų darbuotojai, globėjai ir tėveliai bus kviečiami pasitikrinti ir įsivertinti savo žinias apie saugų elgesį internete. Saugių IKT įgūdžių barometras yra atraktyvus įrankis internete, kuris Jums leis įsivertinti, ar mokate apsaugoti save ir vaikus internete dirbant ar pramogaujant. Barometro rezultatai bus siunčiami kiekvienam individualiai patogia e.laiško forma.

Saugių IKT įgūdžių barometras buvo sukurtas 2012 m. Leonardo da Vinci programos projekto e-GUARDIAN metu. Projekto tikslas – sukurti kompleksinį mokymo produktą , kuris būtų naudojamas kaip profesinio dėstytojų parengimo ir atestavimo saugaus interneto srityje priemonė. Šiuo metu saugių IKT įgūdžių barometru naudojamasi Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje.

Saugių IKT įgūdžių barometrą rasite paspaudę čia.

Apie e-GUARDIAN projektą skaitykite čia.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.