Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos ir naujienlaiškiai

/2011-12-30/

Baigėsi nuotoliniai kursai „Ką turėtų žinoti pedagogai apie interneto grėsmes“

Beveik visus  2011 metus, nuo vasario iki gruodžio mėnesio, visose savivaldybėse (išskyrus Birštono) vyko nuotoliniai mokymai „Ką turėtų žinoti pedagogai apie interneto grėsmes“.

Kursus organizavo asociacija „Langas į ateitį“.  Daugiausiai nuotolinius kursus sėkmingai baigusiųjų dalyvių buvo iš didžiųjų miestų ir rajonų – Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus, aktyviai mokėsi Jonavos, Šakių, Kėdainių ir Raseinių savivaldybių pedagogai.
 
Į mokymus internetu registravosi 1590 dalyvių, sėkmingai baigė ir gavo pažymėjimus 1403 dalyviai. Buvo sudaryta 16 dalyvių grupių, kiekvienos grupės mokymasis truko iki 20 dienų. Daugiausiai pedagogų mokėsi iš bendrojo lavinimo mokyklų. Pagal švietimo įstaigos tipą – daugiausia mokėsi iš pagrindinių mokyklų. Būdingiausios dalyvių nurodytos pareigos – mokytojai, socialiniai pedagogai, direktoriaus pavaduotojai ugdymui,  direktoriai, bibliotekininkai, auklėtojai, psichologai ir kt.

Dalyviams buvo sudaryta galimybė pareikšti savo nuomonę laisva forma forume bei prašoma atsakyti į struktūrizuotą anketą. Dauguma nuotolinių kursų dalyvių pozityviai vertina šiuos mokymus, pageidauja daugiau panašių kursų, galimybės ilgesnį laiką pasinaudoti kursų medžiaga, planuojama mokymosi medžiagą, ypač filmukus, taikyti pamokose.

Kursų užsakovai, Švietimo informacinių technologijų centras, dėkoja kursų organizatoriams ir visiems kursų dalyviams ir kviečia naujas žinias perteikti kolegoms ir pasinaudoti kasdieninėje veikloje.

SĖKMĖS!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.