Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2011-02-24/

Registruokitės interneto vartotojų skaičiuoklėje

Šių metų vasario 28 – kovo 4 dienomis Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, bus vykdoma akcija „Interneto savaitė 2011“. Lietuvoje iniciatyvą vykdo aljansas „Langas į ateitį“ kartu su partneriais – informacinių technologijų bendrove „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „INFOBALT“.

Kiekvienos šalies valstybinių, verslo ir nevyriausybinės organizacijos, taip pat mokyklos, bibliotekos, studentai yra kviečiami dalyvauti šios savaitės renginiuose, kurių tikslas pabrėžti informacinių technologijų gebėjimų svarbą.

Savaitė prasidės vasario 28 dieną gyventojų kvietimu prisijungti prie interneto skaičiuoklės „Aš esu Get Online Week dalyvis” ir tokiu būdu parodyti, kiek žmonių kiekvienoje šalyje naudojasi internetu. Lietuvoje žmonės prisijungti prie šios akcijos galės interneto svetainėje  http://www.langasiateiti.lt/ paspaudę specialų skydelį, kuris atrodo taip:

Siekdami atkreipti plačiosios visuomenės dėmesį į e. įgūdžių svarbą š.m. kovo 1 d. iniciatyvos organizatoriai kartu su Lietuvos darbo birža prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengia apskritojo stalo diskusiją „E.įgūdžių svarba kiekvienam Lietuvos gyventojui“.  Diskusijos metu valstybės institucijų, verslo įmonių, nevyriausybinių organizacijų ir mokslo įstaigų atstovai aptars e.įgūdžių vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime, lemiamą įtaką sėkmingai integruojantis į darbo rinką bei bendradarbiavimo galimybes tarp valstybės, verslo ir nevyriausybinių sektorių didinant Lietuvos gyventojų e. raštingumą.

LR Vidaus reikalų ministerija organizuojamais renginiais švies ir skatins gyventojus naudotis e. parašo paslaugomis.

„Interneto savaitė 2011“  aljanso „Langas į ateitį" vykdomo projekto „Lietuvos e. piliečiui - paslaugos internete" dalyviai mokymų metu galės įvertinti turimus e. įgūdžius ir susipažinti su rekomendacijomis dėl tolesnių e.mokymų naudodamiesi IT žinių matuokle „Išmatuok savo IT žinias"

Daugiau informacijos apie Europoje vyksiančią „Interneto savaitė 2011“ galite rasti http://getonlineweek.eu/

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.