Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2010-11-05/

Saugaus interneto "Tėvų ir Jaunimo forumo" Liuksemburge įspūdžiai!

Internetu pradeda naudotis vis mažesni vaikai. Tėvams svarbu, kad jų atžalos naršydamos internete jaustųsi saugiai ir rastų įdomų, mokomąjį ir jų amžių atitinkantį turinį. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet spalio 19-22 dienomis Liuksemburge vyko Europos tėvų ir Jaunimo Saugesnio interneto forumas. Tai iniciatyva, kuri vienija tėvus,  mokytojus iš visos Europos ir leidžia jiems išsakyti  savo nuomones, problemas ir pasiūlymus, kaip užtikrinti jų vaikų saugumą internete. Jaunimui suteikia galimybę susipažinti su kitų šalių jaunimu, išreikšti savo nuomonę ir atvirai išsakyti esamas problemas, bei kartu su vyresniaisiais bandyti ieškoti tų problemų sprendimo būdų.

Renginyje Liuksemburge Lietuvą atstovavo mokinys Dominykas ir mokytoja Ingrida - mama, auginanti du paauglius. Apie patirtus įspūdžius, dalyvių nuotaikas renginyje ir diskutuotas temas galite skaityti Dominyko ir Ingridos atsiliepimuose.

 

Jaunimo forumo narių veikla ir renginys Dominyko akimis:

Nesaugus internetas - labai aktuali šių laikų problema, ypač jaunimo tarpe. Jo grėsmę  bando sumažinti saugaus interneto programa. Šioje programoje dalyvauja 29 šalys, tame tarpe ir Lietuva. Kiekvienais metais visos Europos ir kelių kaimyninių šalių atstovai spalio 19 - 22 dienomis susitinka Liuksemburge „Jaunimo saugaus interneto forume“ ir su aukštais politikos atstovais aptaria bei sprendžia aktualiausias kibernetinėje aplinkoje kylančias problemas. Šiais metais, jau antrus metus iš eilės, į vieną mažiausių pasaulio šalių vyko ir atstovavai iš Lietuvos, tai mokytoja Ingrida Kupčiūnienė ir mokinys Dominykas Šliažko. Mokytoja renginyje atstovavo Lietuvą „Saugaus interneto tėvų forume“.

visas straipsnis detaliau >>

 

Tėvų forumo narių veikla ir renginys Ingridos akimis:

Pirmą atvykimo dieną apsigyvenę „Novotel“ viešbutyje turėjome galimybe susipažinti su tėvais ir kitais jaunimą atlydėjusiais dalyviais, kurie atvyko iš 29 šalių. Mus globojo Barbara Buchegger ir Karl Hopwood, kurie moderavo diskusijų sesiją ,,Tėvai ir internetas“. Tos pačios dienos popietę mums buvo suteikta galimybė aplankyti miestą ekskursiniu autobusu. Paliko didėlį įspūdį naujieji pastatai ir jų moderni architektūra, senamiestis bei vakarienė prabangiame restorane „Meneghino“.

visas straipsnis detaliau >>

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.