Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2010-07-16/

Mokyklų socialiniai pedagogai mokėsi apsaugoti vaikus internete

Asociacija „LĮA“ („Langas į ateitį“) 2010 m. birželio 17 d. – liepos 10 surengė nuotolinio mokymo kursus socialiniams mokyklų pedagogams „Apsaugokime vaikus internete“.

Iniciatyvą sukurti internetinį kursą 2010 m. iškėlė projekto „Saugus internetas“ partneriai, asociacija „Langas į ateitį“ ir Švietimo informacinių technologijų centras. Tikimasi, kad 3000 mokyklų vadovų ir švietimo institucijų atstovų, taip pat socialinių pedagogų, išmoks e-saugos mokyklose, geriau supras e-grėsmes ir galės imtis priemonių, skirtų apsaugoti vaikus nuo internete slypinčių pavojų.

Į pilotinį nuotolinio mokymo kursą užsiregistravo 23 dalyviai, tačiau iš jų mokėsi 21, o per nustatytą laikotarpį kursą sėkmingai baigė 15 dalyvių. Visi baigę kursus yra mokyklų socialiniai pedagogai gavo dalyvio pažymėjimus.

Kursų dalyviai įvertino patogią nuotolinę mokymosi formą bei pripažino, kad kursų metu įgytos žinios bus naudingos tiek asmeniškai, tiek ir pritaikant jas mokykloje.

Rudenį šis nuotolinio mokymosi kursas po galutinių pataisymų ir patobulinimų bus perduotas Švietimo informacinių technologijų centrui, kuris šiuos mokymus galės pasiūlyti platesniam mokyklų vadovų ir socialinių pedagogų ratui. Kurso parengimą parėmė Microsoft Lietuva.

Prie „Saugaus interneto“ Lietuvoje projekto asociacija „Langas į ateitį“ prisijungė prieš kelis metus ir tapo viena iš aktyviausių dalyvių ir Valdybos narių. Pastaruoju metu pagrindinė „Langas į ateitį“ veikla yra visuomenės mokymo projektai susiję su saugiu naudojimusi kompiuteriu ir internetu. Nuo 2002 m. daugiau nei 80 000 Lietuvos piliečių dalyvavo „Langas į ateitį“ rengiamuose auditoriniuose ir nuotoliniuose kursuose, finansuojamuose iš privataus verslo ir ES struktūrinių fondų.

Kviečiame Jus sekti informaciją ir jau nuo šių metų rudens dalyvauti nuotolinio mokymo kursuose ir daugiau sužinoti, kaip galime apsaugoti vaikus nuo internete slypinčių pavojų.

 

Nuotolinių mokymo kursų organizatoriai ir iniciatoriai.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.