Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2009-09-08/

Lietuviškas programinės įrangos pažeidžiamumų skeneris

Secunia duomenimis, vidutiniškai viename asmeniniame kompiuteryje yra įdiegta apie 80 taikomųjų programų, net 98 proc. asmeninių kompiuterių turi vieną ar daugiau pažeidžiamų programų. Todėl norint užtikrinti asmeninio kompiuterio saugumą, nepakanka vien tik naudoti apsaugos priemones nuo kenkėjiškos programinės įrangos, bet ir reikia laiku atnaujinti naudojamas asmeninio kompiuterio programas. Paprastai tai pasiekti yra sudėtinga, kadangi vartotojui reikalingos programos dažnai neturi atnaujinimo mechanizmo, o vartotojas neturi galimybių sekti visų saugumo naujienų. Secunia PSI leidžia aptikti kompiuteryje pažeidžiamas arba pasenusias programas bei padeda sutvarkyti esančias saugumo problemas. Plačiau

Interneto naudotojams rekomenduojama įsidiegti Secunia PSI pažeidžiamumų skenerį (yra ir Lietuvių kalba) ir patikrinti savo asmeninį kompiuterį, o atradus pažeidžiamas programas, jas atnaujinti, įdiegiant pasiūlytus naujausius atnaujinimus.

„Secunia“ PSI programa yra nemokama ir ją galima atsisiųsti iš čia:  http://secunia.com/vulnerability_scanning/personal.

Šaltinis  LITNET-CERT

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.