Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2009-02-17/

Apie grėsmes internete informuos nauja ZEBRA.lt rubrika

Nuo šiol apie galimas interneto grėsmes bus galima sužinoti naujoje laisvalaikio, pramogų ir bendravimo portalo ZEBRA.lt rubrikoje „Saugus internetas“ (http://zebra.15min.lt/lt/video/saugus-internetas.html).

Naujojoje rubrikoje paprastai ir aiškiai pristatomi aktualiausi pavojai, su kuriais gali susidurti visi, naršantieji internete: virusai ir jų atmainos, įsibrovėliai į kompiuterius, nepageidaujamas elektroninis paštas, šnipinėjimo programos. Taip pat pateikiami patarimai, kaip interneto vartotojai gali apsisaugoti ar išvengti šių interneto grėsmių.

Būdama didžiausia interneto paslaugų tiekėja ir portalo ZEBRA.lt kūrėja, TEO interneto saugumui skiria itin didelį dėmesį. Kartu su partneriais bendrovė dalyvauja Europos Komisijos vykdomoje programoje „Saugesnis internetas LT“ (Safer Internet“). TEO taip pat yra viena iš šiuo metu Lietuvoje vyksiančios „Saugesnio interneto akademijos ant ratų“ iniciatorių ir organizatorių.

Praėjusiais metais bendrovė interneto vartotojams pasiūlė ir TEO tinkle veikiančią paslaugą „Triguba apsauga“, kuri operatyviai aptinka naujus užkratus ir neleidžia jiems patekti į kompiuterį. Ateityje planuojama pasiūlyti ir daugiau paslaugų, skirtų saugesniam naršymui.

Portalas ZEBRA.lt (anksčiau – Takas.lt), pradėjęs veikti 1998 metais, yra vienas populiariausių Lietuvoje interneto portalų jau eilę metų. Per mėnesį jį vidutiniškai aplanko daugiau kaip 500 tūkst. unikalių vartotojų.

Šaltinis TEO LT, AB

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.