Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2009-02-07/

2009 m. vasario 10 d., pasižymėkite šią datą!

SIDlogo_jpg.jpgSaugesnio Interneto Diena 2009 (SID 2009) greitai artėja. Šiai datai pažymėti įvyks daug renginių visoje Europoje ir pasaulyje pradedant spaudos konferencijomis ir vaikų mokymu ir baigiant roko koncertais bei seminarais tėvams ir mokytojams.

Pagrindiniame renginyje Liuksemburge vasario 10 d. jaunuosius SID 2009 viktorinos nugalėtojus apdovanos ES Komisijos narė, atsakinga už informacinę visuomenę ir žiniasklaidą, p. Viviane Reding. Šis centrinis renginys, sukviesiąs kartu visus dalyvius, suinteresuotus saugesniu internetu, pagrindinį dėmesį skirs socialiniam bendravimui, šiam neseniai atsiradusiam reiškiniui, kuriame ypač aktyviai dalyvauja jauni žmonės. Pagrindiniai socialinių ryšių svetainių Europoje operatoriai pasirašys susitarimą, pagal kurį įsipareigos maksimaliai padidinti interneto naudą vartotojams, kartu valdant potencialią riziką vaikams ir jauniems žmonėms.

Siekdama suteikti vaikams ir jaunimui daugiau galimybių susidoroti su šia rizika, Europos Komisija Saugesnio interneto dieną pradės plačią europinę komunikacijos kampaniją ir pradės rodyti videoklipą apie priekabiavimą ir įžeidinėjimą internete, vieną aktualiausių problemų, su kuria jauni žmonės susiduria internete. Bendradarbiaujant Insafe tinklui, privačios ir visuomeninės televizijos parodys šį videoklipą visoje Europoje. Ilgesnė šio videoklipo versija bus paskleista internete, ypač populiariose jaunimo tarpe svetainėse.

Nereikia nė sakyti, kad įsipareigojimas Saugesniam internetui peržengia geografines ribas. Vasario 10d. Insafe tinklas susijungs su kitomis organizacijomis visame pasaulyje virtualioje mugėje. Insafe virtuali mugė atvers duris visuomenei nuo vasario 10d. iki vasario 24 d. Mugė bus pasiekiama svetainėje www.sidfair.org , kur lankytojai galės apžvelgti, kas daroma jų šalyje, peržiūrėti informacinę medžiagą nacionaline kalba, žiūrėti videoklipus ir kt.

Norėdami daugiau sužinoti apie Saugesnio interneto dienos renginius tarptautiniu mastu, sekite informaciją svetainėje www.saferinternet.org

Tegul internetas būna smagi pramoga, valdykite padėtį.

Apie Insafe

Insafe yra nacionalinių saugesnio interneto centrų tinklas Europos Sąjungoje, taip pat Islandijoje ir Norvegijoje, turintis organizacijas partneres Argentinoje, Australijoje ir JAV, kurį finansuoja ir remia Europos Komisija. Insafe misija yra sudaryti sąlygas vartotojams saugiai ir efektyviai naudotis internetu. Daugiau informacijos rasite www.saferinternet.org

 

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.