Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2008-10-31/

Asociacija ,,Langas į ateitį“ kviečia registruotis į nemokamą nuotolinio mokymosi kursą ,,Apsaugokime save ir vaikus internete“

Ištrauka iš nuotolinio mokymosi kurso pristatymo
,,Internetas vis plačiau ir giliau skverbiasi į mūsų kasdienį gyvenimą. Kartu su jo nauda neišvengiamai tenka aptarti ir interneto keliamus pavojus, šįkart – pavojus mūsų vaikams.
 
Ieškodami informacijos smalsumui patenkinti ar pamokoms ruošti, vaikai neišvengiamai aptiks puslapių, kurie skirti arba ne jų amžiaus lankytojams, arba gali atnešti žalos skatinant netinkamus veiksmus.
 
Jums siūlomas kursas apie priemones, kurios padėtų apsaugoti visų mūsų vaikus nuo nepageidaujamos informacijos, slypinčios internete.
 
Studijuodami šį kursą sužinosite, kokio pobūdžio ir kaip gali būti pateikta vaikams kenksminga informacija. Papasakosime, kaip galima būtų filtruoti informaciją, kuri pasiekiama vaikams. Kartu suteiksime žinių, kaip apginti vaikus nuo reklamos, kurios kupinas internetas ir kuri daro didžiulę įtaką Jūsų atžaloms.
 
Taip pat šiame kurse pasiūlysime, kaip susitarti su vaikais dėl interneto naudojimo sąlygų – ką vaikams reikėtų papasakoti apie aptinkamą informaciją ir kaip jie turėtų Jums pranešti, radę netinkamos medžiagos.
 
Kartu pateiksime žinias apie kitas interneto grėsmes - virusus, šnipinėjančias programas, asmens duomenų vagystes, apgaulingus laiškus ir pan., sužinosime, kaip nuo jų apsisaugoti.
 
Šio kurso tikslas – saugus ir draugiškas internetas Jūsų šeimai.“
 
Nuo projekto pradžios gegužės mėnesį šį nuotolinio mokymosi kursą jau baigė 9 grupės.
 
Sužinoti daugiau ir registruotis kviečiame ,,Langas į ateitį“ svetainėje

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.